ΕΘΝΟΣ  |  ΗΜΕΡΗΣΙΑ  |  E-GO  |  SENTRAGOAL  |  WOMENONLY  |  ELLE  |  ΣΙΝΕΜΑ  |  CARANDRIVER  |  SPORTY  |  HOMME  |  COOKBOOK

LIVESCORE beta:

Football League
FOOTBALL LEAGUE: ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2014-2015

1ος όμιλος
1η (12/10) - 14η αγωνιστική (24/1)
2-0 Ηρακλής Ψαχνών – Καλλιθέα 0-0
1-1 Άλιμος – Πανηλειακός 3-0 (α. γ.)
1-1 Επισκοπή – Αχαρναϊκός 2-4
0-1 Παναιγιάλειος – ΑΕΚ 0-3
0-0 Ερμιονίδα – ΑΟ Χανιά 3-1
1-0 Απόλλων Σμύρνης – Φωστήρας 0-2
Ρεπό: Παναχαϊκή
2η (19/10) - 15η αγωνιστική (1/2)
3-0 Παναχαϊκή – Ηρακλής Ψαχνών 1-1
1-1 Καλλιθέα – Άλιμος 2-0
0-2 Πανηλειακός – Παναιγιάλειος 0-3 α. α.
0-2 Αχαρναϊκός – Ερμιονίδα 1-2
2-1 ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης 1-1
1-0 ΑΟ Χανιά – Φωστήρας 0-0
Ρεπό: Επισκοπή
3η (26/10) - 16η αγωνιστική
0-0 Ηρακλής Ψαχνών – Άλιμος 0-2
1-2 Επισκοπή – Παναχαϊκή 0-1
1-0 Παναιγιάλειος – Καλλιθέα 0-1
4-2 Απόλλων Σμύρνης – Πανηλειακός 3-0 α.α.
0-2 Φωστήρας – Αχαρναϊκός 1-1
0-2 ΑΟ Χανιά – ΑΕΚ 1-4
Ρεπό: Ερμιονίδα
4η (2/11) - 17η αγωνιστική
2-0 Επισκοπή – Ηρακλής Ψαχνών 3-1
0-0 Άλιμος – Παναιγιάλειος 0-1
3-0 Παναχαϊκή – Ερμιονίδα 2-0
0-3 Καλλιθέα – Απόλλων Σμύρνης 0-1
0-3 Πανηλειακός – ΑΟ Χανιά 0-3 (Άν. αγ.)
1-2 Αχαρναϊκός – ΑΕΚ 0-2
Ρεπό: Φωστήρας
5η (9/11) - 18η αγωνιστική
1-2 Ηρακλής Ψαχνών – Παναιγιάλειος 0-1
1-0 Ερμιονίδα – Επισκοπή 1-4
2-0 Απόλλων Σμύρνης – Άλιμος 1-0
1-2 Φωστήρας – Παναχαϊκή 1-3
2-1 ΑΟ Χανιά – Καλλιθέα 0-1
3-1 Αχαρναϊκός – Πανηλειακός 3-0 (Άν. αγ.)
Ρεπό: ΑΕΚ
6η (16/11) - 19η αγωνιστική
1-0 Ερμιονίδα – Ηρακλής Ψαχνών 2-0
1-1 Παναιγιάλειος – Απόλλων Σμύρνης 1-1
2-3 Επισκοπή – Φωστήρας 1-0
1-2 Άλιμος – ΑΟ Χανιά 0-1
1-3 Παναχαϊκή – ΑΕΚ 1-2
1-1 Καλλιθέα – Αχαρναϊκός 0-1
Ρεπό: Πανηλειακός
7η (23/11) - 20ή αγωνιστική
2-1 Ηρακλής Ψαχνών – Απόλλων Σμύρνης 1-2
1-1 Φωστήρας – Ερμιονίδα 1-2
1-0 ΑΟ Χανιά – Παναιγιάλειος 0-2
7-0 ΑΕΚ – Επισκοπή 2-0
0-0 Αχαρναϊκός – Άλιμος 1-0
2-4 Πανηλειακός – Παναχαϊκή 0-2 (Άν. αγ.)
Ρεπό: Καλλιθέα
8η (30/11) - 21η αγωνιστική
1-2 Φωστήρας - Ηρακλής Ψαχνών 2-4
1-0 Απόλλων Σμύρνης – ΑΟ Χανιά 0-0
0-0 Ερμιονίδα – ΑΕΚ 0-4
0-1 Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός 1-0
2-1 Επισκοπή – Πανηλειακός 3-0 (Άν. αγ.)
2-0 Παναχαϊκή – Καλλιθέα 1-2
Ρεπό: Άλιμος
9η (7/12) - 22η αγωνιστική
1-1 Ηρακλής Ψαχνών – ΑΟ Χανιά 0-3
4-0 ΑΕΚ – Φωστήρας 3-1
0-0 Αχαρναϊκός – Απόλλων Σμύρνης 0-1
0-3 α.α. Πανηλειακός – Ερμιονίδα 0-3 ('Αν. αγ.)
2-0 Καλλιθέα – Επισκοπή 1-1
0-1 Άλιμος – Παναχαϊκή 0-3
Ρεπό: Παναιγιάλειος
10η (14/12) - 23η αγωνιστική
5-1 ΑΕΚ – Ηρακλής Ψαχνών 3-1
2-2 ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός 0-0
3-0 α.α. Φωστήρας – Πανηλειακός 3-0 ('Αν. αγ.)
1-1 Ερμιονίδα – Καλλιθέα 0-0
1-1 Παναιγιάλειος – Παναχαϊκή 0-0
0-2 Επισκοπή – Άλιμος 0-0
Ρεπό: Απόλλων Σμύρνης
11η (21/12) - 24η αγωνιστική
0-2 Ηρακλής Ψαχνών – Αχαρναϊκός 0-0
0-3 α. α. Πανηλειακός – ΑΕΚ 0-3 α.α.
1-0 Καλλιθέα – Φωστήρας 4-1
1-0 Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης 0-0
3-2 Άλιμος – Ερμιονίδα 0-2
0-0 Παναιγιάλειος – Επισκοπή 0-0
Ρεπό: ΑΟ Χανιά
12η (4/1) - 25η αγωνιστική
0-3 α. α. Πανηλειακός – Ηρακλής Ψαχνών 0-3 ('Αν. αγ.)
5-1 ΑΕΚ – Καλλιθέα 2-0
2-1 ΑΟ Χανιά – Παναχαϊκή 2-1
1-0 Φωστήρας – Άλιμος 0-2
1-0 Απόλλων Σμύρνης – Επισκοπή 1-3
1-0 Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος 0-3
Ρεπό: Αχαρναϊκός
13η (11/1) - 26η αγωνιστική
0-3 α. α. Καλλιθέα – Πανηλειακός 3-0 (Άν. αγ.)
2-0 Παναχαϊκή – Αχαρναϊκός 1-4
0-1 Άλιμος – ΑΕΚ 0-3
0-1 Επισκοπή – ΑΟ Χανιά 0-2
2-0 Παναιγιάλειος – Φωστήρας 3-0
4-2 Απόλλων Σμύρνης – Ερμιονίδα 0-1
Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

2ος όμιλος
1η (12/10) - 14η αγωνιστική (24/1)
1-0 Λαμία – Αγροτικός Αστέρας 1-3
2-0 Λάρισα – Απόλλων 1926 1-0
0-0 Εθνικός Γαζώρου – Αιγινιακός 0-2
0-1 Πιερικός – Ηρακλής 2-2
0-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Τύρναβος 0-1
0-2 Ολυμπιακός Βόλου – Ζάκυνθος 0-1
Ρεπό: Φωκικός
2η (19/10) - 15η αγωνιστική (1/2)
1-1 Φωκικός – Λαμία 0-1
0-3 Αγροτικός Αστέρας – Λάρισα 0-1
0-0 Απόλλων 1926 – Πιερικός 1-2
1-0 Αιγινιακός – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1
1-0 Ηρακλής – Ολυμπιακός Βόλου 1-0
0-1 Τύρναβος – Ζάκυνθος 0-2
Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου
3η (26/10) - 16η αγωνιστική
1-0 Λαμία – Λάρισα 0-0
1-1 Εθνικός Γαζώρου – Φωκικός 0-0
1-0 Πιερικός – Αγροτικός Αστέρας 3-2
3-2 Ολυμπιακός Βόλου – Απόλλων 1926 1-0
1-0 Ζάκυνθος – Αιγινιακός 0-4
0-1 Τύρναβος – Ηρακλής 0-3
Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας
4η (2/11) - 17η αγωνιστική
0-1 Εθνικός Γαζώρου – Λαμία 0-2
2-0 Λάρισα – Πιερικός 0-0
1-2 Φωκικός – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-4
1-1 Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Βόλου 1-3
1-0 Απόλλων 1926 – Τύρναβος 0-1
1-2 Αιγινιακός – Ηρακλής 1-2
Ρεπό: Ζάκυνθος
5η (9/11) - 18η αγωνιστική
3-0 Λαμία – Πιερικός 0-0
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Γαζώρου 3-0
2-0 Ολυμπιακός Βόλου – Λάρισα 1-0
1-0 Ζάκυνθος – Φωκικός 2-1
1-2 Τύρναβος – Αγροτικός Αστέρας 0-2
1-0 Αιγινιακός – Απόλλων 1926 1-0
Ρεπό: Ηρακλής
6η (16/11) - 19η αγωνιστική
0-1 Αναγέννηση Καρδίτσας – Λαμία 3-0
0-1 Πιερικός – Ολυμπιακός Βόλου 0-4
0-0 Εθνικός Γαζώρου – Ζάκυνθος 0-1
0-0 Λάρισα – Τύρναβος 2-1
0-1 Φωκικός – Ηρακλής 0-1
1-0 Αγροτικός Αστέρας – Αιγινιακός 0-2
Ρεπό: Απόλλων 1926
7η (23/11) - 20ή αγωνιστική
2-1 Λαμία – Ολυμπιακός Βόλου 0-1
5-1 Ζάκυνθος – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-1
0-0 Τύρναβος – Πιερικός 1-1
0-0 Ηρακλής – Εθνικός Γαζώρου 1-0
0-1 Αιγινιακός – Λάρισα 0-2
0-0 Απόλλων 1926 – Φωκικός 2-1
Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας
8η (30/11) - 21η αγωνιστική
0-1 Ζάκυνθος - Λαμία 1-2
2-3 Ολυμπιακός Βόλου – Τύρναβος 0-0
0-4 Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής 0-2
1-1 Πιερικός – Αιγινιακός 1-1
1-0 Εθνικός Γαζώρου – Απόλλων 1926 1-1
2-0 Φωκικός – Αγροτικός Αστέρας 0-1
Ρεπό: Λάρισα
9η (7/12) - 22η αγωνιστική
1-1 Λαμία – Τύρναβος 1-2
2-0 Ηρακλής – Ζάκυνθος 1-1
1-2 Αιγινιακός – Ολυμπιακός Βόλου 0-2
1-0 Απόλλων 1926 – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0
1-0 Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γαζώρου 2-0
1-0 Λάρισα – Φωκικός 1-0
Ρεπό: Πιερικός
10η (14/12) - 23η αγωνιστική
0-0 Ηρακλής – Λαμία 1-1
0-0 Τύρναβος – Αιγινιακός 0-0
0-2 Ζάκυνθος – Απόλλων 1926 0-5
1-0 Αναγέννηση Καρδίτσας – Αγροτικός Αστέρας 2-1
1-0 Πιερικός – Φωκικός 2-0
2-1 Εθνικός Γαζώρου – Λάρισα 0-4
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου
11η (21/12) - 24η αγωνιστική
2-1 Λαμία – Αιγινιακός 1-0
0-1 Απόλλων 1926 – Ηρακλής 0-3
1-1 Αγροτικός Αστέρας – Ζάκυνθος 1-1
1-1 Φωκικός – Ολυμπιακός Βόλου 0-1
2-0 Λάρισα – Αναγέννηση Καρδίτσας 0-1
1-0 Πιερικός – Εθνικός Γαζώρου 0-3
Ρεπό: Τύρναβος
12η (4/1) - 25η αγωνιστική
1-0 Απόλλων 1926 – Λαμία 1-1
1-0 Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας 1-1
1-0 Τύρναβος – Φωκικός 0-3
2-1 Ζάκυνθος – Λάρισα 0-2
3-2 Ολυμπιακός Βόλου – Εθνικός Γαζώρου 2-1
4-1 Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός 0-1
Ρεπό: Αιγινιακός
13η (11/1) - 26η αγωνιστική
1-1 Αγροτικός Αστέρας – Απόλλων 1926 2-0
0-0 Φωκικός – Αιγινιακός 0-4
0-1 Λάρισα – Ηρακλής 1-0
1-1 Εθνικός Γαζώρου – Τύρναβος 0-2
1-1 Πιερικός – Ζάκυνθος 1-2
2-0 Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ρεπό: Λαμία

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Advertisement


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ   |   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

© 2012. Απαγορεύεται η αναδημοσίευση.
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3 τουλάχιστον