ΕΘΝΟΣ  |  ΗΜΕΡΗΣΙΑ  |  E-GO  |  SENTRAGOAL  |  WOMENONLY  |  ELLE  |  ΣΙΝΕΜΑ  |  CARANDRIVER  |  SPORTY  |  HOMME  |  COOKBOOK
Europa League
2015-16: Europa League - Φάση Ομίλων
1ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Φενέρμπαχτσε - Μόλντε
’γιαξ - Σέλτικ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Σέλτικ - Φενέρμπαχτσε
Μόλντε - ’γιαξ
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Μόλντε - Σέλτικ
Φενέρμπαχτσε - ’γιαξ

2ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Μπορντό - Λίβερπουλ
Σιόν - Ρούμπιν
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Ρούμπιν - Μπορντό
Λίβερπουλ - Σιόν
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Λίβερπουλ - Ρούμπιν
Μπορντό - Σιόν

3ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Καμπάλα - ΠΑΟΚ
Ντόρτμουντ - Κράσνονταρ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Κράσνονταρ - Καμπάλα
ΠΑΟΚ - Ντόρτμουντ
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Καμπάλα - Ντόρτμουντ
ΠΑΟΚ - Κράσνονταρ

4ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Μίντιλαντ - Λέγκια
Νάπολι - Κλαμπ Μπριζ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Κλαμπ Μπριζ - Μίντιλαντ
Λέγκια - Νάπολι
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Λέγκια - Κλαμπ Μπριζ
Μίντιλαντ - Νάπολι

5ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Ραπίντ Βιέννης - Βιγιαρεάλ
Πλζεν - Ντιναμό Μινσκ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Ντιναμό Μινσκ - Ραπίντ Βιέννης
Βιγιαρεάλ - Πλζεν
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Βιγιαρεάλ - Ντιναμό Μινσκ
Ραπίντ Βιέννης - Πλζεν

6ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Λίμπερετς - Μπράγκα
Χρόνινχεν - Μαρσέιγ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Μαρσέιγ - Λίμπερετς
Μπράγκα - Χρόνινχεν
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Μπράγκα - Μαρσέιγ
Λίμπερετς - Χρόνινχεν

7ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Ντνίπρο - Λάτσιο
Σεντ Ετιέν - Ρόζενμποργκ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Ρόζενμποργκ - Ντνίπρο
Λάτσιο - Σεντ Ετιέν
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Λάτσιο - Ρόζενμποργκ
Ντνίπρο - Σεντ Ετιέν

8ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Σπόρτινγκ - Λοκομοτίβ Μ.
Σκεντέρμπεου - Μπεσίκτας
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Μπεσίκτας - Σπόρτινγκ
Λοκομοτίβ Μ. - Σκεντέρμπεου
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Λοκομοτίβ Μ. - Μπεσίκτας
Σπόρτινγκ - Σκεντέρμπεου

9ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Φιορεντίνα - Βασιλεία
Λεχ - Μπελενένσες
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Μπελενένσες - Φιορεντίνα
Βασιλεία - Λεχ
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Βασιλεία - Μπελενένσες
Φιορεντίνα - Λεχ

10ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
’ντερλεχτ - Μονακό
Τότεναμ - Καραμπάγκ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Καραμπάγκ - ’ντερλεχτ
Μονακό - Τότεναμ
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Μονακό - Καραμπάγκ
’ντερλεχτ - Τότεναμ

11ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
ΑΠΟΕΛ - Σάλκε
Αστέρας Τρ.- Σπάρτα Πρ.
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
Σπάρτα Πρ. - ΑΠΟΕΛ
Σάλκε - Αστέρας Τρ.
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
Σάλκε - Σπάρτα Πρ.
ΑΠΟΕΛ - Αστέρας Τρ.

12ος όμιλος
1η (17/9) αγωνιστική 5η (26/11)
Παρτίζαν - ’λκμααρ
Μπιλμπάο - ’ουγκσμπουργκ
2η (1/10) αγωνιστική 6η (10/12)
’ουγκσμπουργκ - Παρτίζαν
’λκμααρ - Μπιλμπάο
3η (22/10) αγωνιστική 4η (5/11)
’λκμααρ - ’ουγκσμπουργκ
Παρτίζαν - Μπιλμπάο

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ


ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ   |   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

© 2012. Απαγορεύεται η αναδημοσίευση.
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3 τουλάχιστον