ΕΘΝΟΣ  |  ΗΜΕΡΗΣΙΑ  |  E-GO  |  SENTRAGOAL  |  WOMENONLY  |  ELLE  |  ΣΙΝΕΜΑ  |  CARANDRIVER  |  SPORTY  |  HOMME  |  COOKBOOK
Euroleague
2015-2016: Εuroleague - Όμιλοι - Α' φάση

Α' ΟΜΙΛΟΣ

(15-16/10)
Αγωνιστική

(19-20/11)
Χίμκι - Ρεάλ Μαδρίτης
Ερυθρός Αστέρας - Στρασμπούρ
Φενέρμπαχτσε - Μπάγερν Μονάχου

(22-23/10)
Αγωνιστική

(26-27/11)
Μπάγερν Μονάχου - Χίμκι
Στρασμπούρ - Φενέρμπαχτσε
Ρεάλ Μαδρίτης - Ερυθρός Αστέρας

(29-30/10)
Αγωνιστική

(3-4/12)
Χίμκι - Ερυθρός Αστέρας
Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ Μαδρίτης
Μπάγερν Μονάχου - Στρασμπούρ

(5-6/11)
Αγωνιστική
9η
(10-11/12)
Χίμκι - Στρασμπούρ
Ρεάλ Μαδρίτης - Μπάγερν Μονάχου
Ερυθρός Αστέρας - Φενέρμπαχτσε

(12-13/11)
Αγωνιστική
10η
(17-18/12)
Φενέρμπαχτσε - Χίμκι
Μπάγερν Μονάχου - Ερυθρός Αστέρας
Στρασμπούρ - Ρεάλ Μαδρίτης

Β' ΟΜΙΛΟΣ

(15-16/10)
Αγωνιστική

(19-20/11)
ΕΑ7 Μιλάνο - Λαμποράλ Κούτσα
Ολυμπιακός - Τσεντεβίτα
Λιμόζ - Αναντολού Εφές

(22-23/10)
Αγωνιστική

(26-27/11)
Αναντολού Εφές - ΕΑ7 Μιλάνο
Τσεντεβίτα - Λιμόζ
Λαμποράλ Κούτσα - Ολυμπιακός

(29-30/10)
Αγωνιστική

(3-4/12)
ΕΑ7 Μιλάνο - Ολυμπιακός
Λιμόζ - Λαμποράλ Κούτσα
Αναντολού Εφές - Τσεντεβίτα

(5-6/11)
Αγωνιστική
9η
(10-11/12)
ΕΑ7 Μιλάνο - Τσεντεβίτα
Λαμποράλ Κούτσα - Αναντολού Εφές
Ολυμπιακός - Λιμόζ

(12-13/11)
Αγωνιστική
10η
(17-18/12)
Λιμόζ - ΕΑ7 Μιλάνο
Αναντολού Εφές - Ολυμπιακός
Τσεντεβίτα - Λαμποράλ Κούτσα

Γ' ΟΜΙΛΟΣ

(15-16/10)
Αγωνιστική

(19-20/11)
Ζιελόνα Γκόρα - Ζαλγκίρις Κάουνας
Λοκομοτίβ Κουμπάν - Παναθηναϊκός
Καρσίγιακα - Μπαρτσελόνα

(22-23/10)
Αγωνιστική

(26-27/11)
Μπαρτσελόνα - Ζιελόνα Γκόρα
Παναθηναϊκός - Καρσίγιακα
Ζαλγκίρις Κάουνας - Λοκομοτίβ Κουμπάν

(29-30/10)
Αγωνιστική

(3-4/12)
Ζιελόνα Γκόρα - Λοκομοτίβ Κουμπάν
Καρσίγιακα - Ζαλγκίρις Κάουνας
Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός

(5-6/11)
Αγωνιστική
9η
(10-11/12)
Ζιελόνα Γκόρα - Παναθηναϊκός
Ζαλγκίρις Κάουνας - Μπαρτσελόνα
Λοκομοτίβ Κουμπάν - Καρσίγιακα

(12-13/11)
Αγωνιστική
10η
(17-18/12)
Καρσίγιακα - Ζιελόνα Γκόρα
Μπαρτσελόνα - Λοκομοτίβ Κουμπάν
Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις Κάουνας

Δ' ΟΜΙΛΟΣ

(15-16/10)
Αγωνιστική

(19-20/11)
Ουνικάχα Μάλαγα - Μπροσέ Μπάσκετς
Νταρουσάφακα - Ντιναμό Σάσσαρι
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μακάμπι Τελ Αβίβ

(22-23/10)
Αγωνιστική

(26-27/11)
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ουνικάχα Μάλαγα
Ντιναμό Σάσσαρι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Μπροσέ Μπάσκετς - Νταρουσάφακα

(29-30/10)
Αγωνιστική

(3-4/12)
Ουνικάχα Μάλαγα - Νταρουσάφακα
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Μπροσέ Μπάσκετς
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ντιναμό Σάσσαρι

(5-6/11)
Αγωνιστική
9η
(10-11/12)
Ουνικάχα Μάλαγα - Ντιναμό Σάσσαρι
Μπροσέ Μπάσκετς - Μακάμπι Τελ Αβίβ
Νταρουσάφακα - ΤΣΣΚΑ Μόσχας

(12-13/11)
Αγωνιστική
10η
(17-18/12)
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ουνικάχα Μάλαγα
Μακάμπι Τελ Αβίβ - Νταρουσάφακα
Ντιναμό Σάσσαρι - Μπροσέ Μπάσκετς

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ



ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ   |   ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

© 2012. Απαγορεύεται η αναδημοσίευση.
Συνιστάται η χρήση IE7 και Firefox 3 τουλάχιστον