2016-2017: Εuroleague - Κανονική Περίοδος

1η Αγωνιστική (12-16/10/2016)

Ερ. Αστέρας - Νταρουσάφακα 13/10, 22:00
Μιλάνο - Μακάμπι 16/10, 21:00
Γαλατασαράι - ΤΣΣΚΑ 13/10, 20:00
Ρεάλ - Ολυμπιακός 12/10, 22:00
Φενέρμπαχτσε - Μπάμπεργκ 14/10, 21:30
Λαμποράλ Κούτσα - Εφές 14/10, 22:00
Παναθηναϊκός - Ζαλγκίρις 14/10, 21:15
Ούνικς - Μπαρτσελόνα 14/10, 19:00
 

2η Αγωνιστική (20-21/10/2016)

Μπάμπεργκ - Ούνικς 20/10, 21:00
Νταρουσάφακα - Μιλάνο 20/10, 20:15
Μακάμπι - Ρεάλ 20/10, 21:05
Ολυμπιακός - Εφές 20/10, 21:15
ΤΣΣΚΑ - Παναθηναϊκός 21/10, 20:00
Μπαρτσελόνα - Φενέρμπαχτσε 21/10, 22:00
Γαλατασαράι - Ερ. Αστέρας 21/10, 20:00
Ζαλγκίρις - Λαμποράλ Κούτσα 21/10, 20:00
 

3η Αγωνιστική (25-26/10/2016)

Εφές - ΤΣΣΚΑ 25/10, 21:00
Ολυμπιακός - Μιλάνο 25/10, 21:00
Ρεάλ - Λαμποράλ Κούτσα 25/10, 22:00
Ούνικς - Νταρουσάφακα 25/10, 19:00
Μπάμπεργκ - Παναθηναϊκός 26/10, 21:00
Ερ. Αστέρας - Μπαρτσελόνα 26/10, 20:00
Φενέρμπαχτσε - Ζαλγκίρις 26/10, 20:45
Μακάμπι - Γαλατασαράι 26/10, 21:05
 

4η Αγωνιστική (27-28/10/2016)

ΤΣΣΚΑ - Ούνικς 27/10, 20:00
Νταρουσάφακα - Εφές 27/10, 20:15
Μιλάνο - Ρεάλ 27/10, 21:00
Λαμποράλ Κούτσα - Ολυμπιακός 27/10, 22:00
Μπαρτσελόνα - Μπάμπεργκ 28/10, 22:00
Γαλατασαράι - Φενέρμπαχτσε 28/10, 20:00
Παναθηναϊκός - Ερ. Αστέρας 28/10, 21:15
Ζαλγκίρις - Μακάμπι 28/10, 20:00
 

5η Αγωνιστική (3-4/11/2016)

Φενέρμπαχτσε - Ούνικς 3/11, 20:30
Μακάμπι - Μπαρτσελόνα 3/11, 20:00
Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ 3/11, 21:00 
Ρεάλ - Γαλατασαράι 3/11, 22:00
Εφές - Παναθηναϊκός 4/11, 20:45
Μπάμπεργκ - Μιλάνο 4/11, 21:00
Ερ. Αστέρας - Λαμποράλ Κούτσα 4/11, 20:00
Ζαλγκίρις - Νταρουσάφακα 4/11, 19:00
 

6η Αγωνιστική (10-11/11/2016)

Νταρουσάφακα - Μπάμπεργκ 10/11, 20:00
Μιλάνο - Εφές 10/11, 21:45
Μπαρτσελόνα - Ζαλγκίρις 10/11, 22:00
Παναθηναϊκός - Μακάμπι 10/11, 21:15
Ούνικς - Ερ. Αστέρας 10/11, 19:00
ΤΣΣΚΑ - Ρεάλ 11/11, 20:30
Γαλατασαράι - Ολυμπιακός 11/11, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Φενέρμπαχτσε 11/11, 22:00
 

7η Αγωνιστική (15-16/11/2016)

Εφές - Ούνικς 15/11, 20:00
Μπάμπεργκ - Ερ. Αστέρας 15/11, 21:00
Μιλάνο - Λαμποράλ Κούτσα 15/11, 21:00
Μακάμπι - Φενέρμπαχτσε 15/11, 21:45
Νταρουσάφακα - ΤΣΣΚΑ 16/11, 20:15
Ολυμπιακός - Μπαρτσελόνα 16/11, 20:00
Ρεάλ - Παναθηναϊκός 16/11, 22:00
Ζαλγκίρις - Γαλατασαράι 16/11, 20:00
 

8η Αγωνιστική (17-18/11/2016)

Ερ. Αστέρας - Μιλάνο 17/11, 20:00
Φενέρμπαχτσε - Εφές 17/11, 20:45
Λαμποράλ Κούτσα - Μπάμπεργκ 17/11, 21:30
Ούνικς - Μακάμπι 17/11, 18:00
ΤΣΣΚΑ - Ζαλγκίρις 18/11, 19:00
Μπαρτσελόνα - Ρεάλ 18/11, 21:00
Γαλατασαράι - Νταρουσάφακα 18/11, 20:00
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 18/11, 21:15
 

9η Αγωνιστική (24-25/11/2016)

Εφές - Ερ. Αστέρας 24/11, 20:00
Μιλάνο - Φενέρμπαχτσε 24/11, 21:45
Ολυμπιακός - Μακάμπι 24/11, 21:00
Ρεάλ - Ούνικς 24/11, 22:00
Ζαλγκίρις - Μπάμπεργκ 24/11, 20:00
ΤΣΣΚΑ - Λαμποράλ Κούτσα 25/11, 19:00
Γαλατασαράι - Μπαρτσελόνα 25/11, 20:00
Παναθηναϊκός - Νταρουσάφακα 25/11, 21:45
 

10η Αγωνιστική (1-2/12/2016)

Μπάμπεργκ - ΤΣΣΚΑ 1/12, 21:00
Φενέρμπαχτσε - Ρεάλ 1/12, 20:45
Μακάμπι - Εφές 1/12, 21:05
Ερ. Αστέρας - Ζαλγκίρις 2/12, 20:00
Νταρουσάφακα - Ολυμπιακός 2/12, 20:00
Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός 2/12, 22:00
Λαμποράλ Κούτσα - Γαλατασαράι 2/12, 22:00
Ούνικς - Μιλάνο 2/12, 18:00
 

11η Αγωνιστική (8-9/12/2016)

Μιλάνο - ΤΣΣΚΑ 8/12, 21:00
Φενέρμπαχτσε - Ερ. Αστέρας 8/12, 20:45
Μακάμπι - Μπάμπεργκ 8/12, 21:05
Παναθηναϊκός - Γαλατασαράι 8/12, 21:15
Ρεάλ - Ζαλγκίρις 8/12, 22:00
Εφές - Μπαρτσελόνα 9/12, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Νταρουσάφακα 9/12, 22:00
Ολυμπιακός - Ούνικς 9/12, 21:00
 

12η Αγωνιστική (15-16/12/2016)

Μπάμπεργκ - Εφές 15/12, 21:45
Ερ. Αστέρας - Μακάμπι 15/12, 20:00
Νταρουσάφακα - Ρεάλ 15/12, 20:00
Ούνικς - Λαμποράλ Κούτσα 15/12, 18:00
Ζαλγκίρις - Ολυμπιακός 15/12, 20:00
ΤΣΣΚΑ - Μπαρτσελόνα 16/12, 19:30
Γαλατασαράι - Μιλάνο 16/12, 20:00
Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε 16/12, 21:45
 

13η Αγωνιστική (20-21/12/2016)

Εφές - Ζαλγκίρις 20/12, 20:30
Ολυμπιακός - Ερ. Αστέρας 20/12, 21:00
Ρεάλ - Μπάμπεργκ 20/12, 21:45
Ούνικς - Γαλατασαράι 20/12, 18:00
Μιλάνο - Παναθηναϊκός 21/12, 21:00
Φενέρμπαχτσε - Νταρουσάφακα 21/12, 20:45
Λαμποράλ Κούτσα - Μπαρτσελόνα 21/12, 21:30
Μακάμπι - ΤΣΣΚΑ 21/12, 21:05
 

14η Αγωνιστική (22-23/12/2016)

Μπάμπεργκ - Ολυμπιακός 22/12, 21:00
Ερ. Αστέρας - Ρεάλ 22/12, 20:00
Γαλατασαράι - Εφές 22/12, 20:00
Ζαλγκίρις - Ούνικς 22/12, 20:00
ΤΣΣΚΑ - Φενέρμπαχτσε 23/12, 19:00
Νταρουσάφακα - Μακάμπι 23/12, 20:45
Μπαρτσελόνα - Μιλάνο 23/12, 22:00
Παναθηναϊκός - Λαμποράλ Κούτσα 23/12, 21:15
 

15η Αγωνιστική (29-30/12/2016)

Εφές - Ρεάλ 29/12, 20:00
Ερ. Αστέρας - ΤΣΣΚΑ 29/12, 20:00
Μιλάνο - Ζαλγκίρις 29/12, 21:00
Λαμποράλ Κούτσα - Μακάμπι 29/12, 22:00
Ολυμπιακός - Φενέρμπαχτσε 29/12, 21:00
Μπαρτσελόνα - Νταρουσάφακα 30/12, 22:00
Γαλατασαράι - Μπάμπεργκ 30/12, 20:00
Ούνικς - Παναθηναϊκός 30/12, 18:00
 

16η Αγωνιστική (5-6/1/2017)

Εφές - Γαλατασαράι 5/1, 20:30
Μπάμπεργκ - Μπαρτσελόνα 5/1, 21:00
Λαμποράλ Κούτσα - Ούνικς 5/1, 22:00
Μακάμπι - Νταρουσάφακα 5/1, 21:05
Φενέρμπαχτσε - Μιλάνο 6/1, 20:45
Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός 6/1, 21:00
Ρεάλ - ΤΣΣΚΑ 6/1, 22:00
Ζαλγκίρις - Ερ. Αστέρας 6/1, 20:00
 

17η Αγωνιστική (12-13/1/2017)

Ερ. Αστέρας - Φενέρμπαχτσε 12/1, 21:45
Νταρουσάφακα - Λαμποράλ Κούτσα 12/1, 20:00
Μπαρτσελόνα - Ολυμπιακός 12/1, 22:00
Ούνικς - Μπάμπεργκ 12/1, 18:00
ΤΣΣΚΑ - Μιλάνο 13/1, 19:00
Γαλατασαράι - Ζαλγκίρις 13/1, 20:00
Παναθηναϊκός - Εφές 13/1, 21:45
Ρεάλ - Μακάμπι 13/1, 22:00
 

18η Αγωνιστική (19-20/1/2017)

Μπαρτσελόνα - Εφές 19/1, 22:00
Φενέρμπαχτσε - Παναθηναϊκός 19/1, 20:30
Μακάμπι - Ερ. Αστέρας 19/1, 21:05
ΤΣΣΚΑ - Μπάμπεργκ 20/1, 19:00
Νταρουσάφακα - Ούνικς 20/1, 20:00
Μιλάνο - Γαλατασαράι 20/1, 21:45
Ολυμπιακός - Λαμποράλ Κούτσα 20/1, 21:00
Ζαλγκίρις - Ρεάλ 20/1, 19:00
 

19η Αγωνιστική (24-25/1/2017)

Γαλατασαράι - Μακάμπι 24/1, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Ερ. Αστέρας 24/1, 22:00
Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα 24/1, 20:45
Ούνικς - Φενέρμπαχτσε 24/1, 18:00
Εφές - Νταρουσάφακα 25/1, 20:30
Μπάμπεργκ - Ρεάλ 25/1, 21:00
Μιλάνο - Ολυμπιακός 25/1, 21:00
Ζαλγκίρις - ΤΣΣΚΑ 25/1, 20:00
 

20ή Αγωνιστική (26-27/1/2017)

Ερ. Αστέρας - Παναθηναϊκός 26/1, 20:00
Μπαρτσελόνα - Λαμποράλ Κούτσα 26/1, 22:00
Φενέρμπαχτσε - Γαλατασαράι 26/1, 20:45
Μακάμπι - Ούνικς 26/1, 21:05
ΤΣΣΚΑ - Εφές 27/1, 19:00
Νταρουσάφακα - Ζαλγκίρις 27/1, 20:45
Ολυμπιακός - Μπάμπεργκ 27/1, 21:00
Ρεάλ - Μιλάνο 27/1, 22:00
 

21η Αγωνιστική (2-3/2/2017)

Μπάμπεργκ - Μακάμπι 2/2, 21:00
Μιλάνο - Νταρουσάφακα 2/2, 21:00
Φενέρμπαχτσε - ΤΣΣΚΑ 2/2, 20:45
Ούνικς - Ολυμπιακός 2/2, 18:00
Ζαλγκίρις - Μπαρτσελόνα 2/2, 20:00
Ερ. Αστέρας - Εφές 3/2, 21:45
Γαλατασαράι - Παναθηναϊκός 3/2, 20:00
Λαμποράλ Κούτσα - Ρεάλ 3/2, 21:30
 

22η Αγωνιστική (9-10/2/2017)

Εφές - Μιλάνο 9/2, 20:30
Μακάμπι - Λαμποράλ Κούτσα 9/2, 21:05
Παναθηναϊκός - Μπάμπεργκ 9/2, 21:15
Ούνικς - Ρεάλ 9/2, 18:00
ΤΣΣΚΑ - Ερ. Αστέρας 10/2, 19:00
Νταρουσάφακα - Φενέρμπαχτσε 10/2, 20:00
Μπαρτσελόνα - Γαλατασαράι 10/2, 22:00
Ολυμπιακός - Ζαλγκίρις 10/2, 21:00
 

23η Αγωνιστική (23-24/2/2017)

Ερ. Αστέρας - Γαλατασαράι  
ΤΣΣΚΑ - Μακάμπι  
Μιλάνο - Μπαρτσελόνα  
Φενέρμπαχτσε - Ολυμπιακός  
Εφές - Λαμποράλ Κούτσα  
Μπάμπεργκ - Ζαλγκίρις  
Παναθηναϊκός - Ούνικς  
Ρεάλ - Νταρουσάφακα  
 

24η Αγωνιστική (2-3/3/2017)

Γαλατασαράι - Ρεάλ  
Λαμποράλ Κούτσα - Μιλάνο  
Μακάμπι - Ολυμπιακός  
Ζαλγκίρις - Φενέρμπαχτσε  
Ερ. Αστέρας - Μπάμπεργκ  
Νταρουσάφακα - Παναθηναϊκός  
Μπαρτσελόνα - ΤΣΣΚΑ  
Ούνικς - Εφές  
 

25η Αγωνιστική (9-10/3/2017)

ΤΣΣΚΑ - Γαλατασαράι  
Φενέρμπαχτσε - Λαμποράλ Κούτσα  
Μακάμπι - Μιλάνο  
Ρεάλ - Ερ. Αστέρας  
Ζαλγκίρις - Παναθηναϊκός  
Εφές - Μπάμπεργκ  
Μπαρτσελόνα - Ούνικς  
Ολυμπιακός - Νταρουσάφακα  
 

26η Αγωνιστική (16-17/3/2017)

Εφές - Μακάμπι  
Μπάμπεργκ - Φενέρμπαχτσε  
Μιλάνο - Ερ. Αστέρας  
Παναθηναϊκός - Ρεάλ  
Νταρουσάφακα - Μπαρτσελόνα  
Λαμποράλ Κούτσα - ΤΣΣΚΑ  
Ολυμπιακός - Γαλατασαράι  
Ούνικς - Ζαλγκίρις  
 

27η Αγωνιστική (21-22/3/2017)

Μπάμπεργκ - Λαμποράλ Κούτσα  
Φενέρμπαχτσε - Μακάμπι  
Παναθηναϊκός - Μιλάνο  
Ζαλγκίρις - Εφές  
Ερ. Αστέρας - Ολυμπιακός  
ΤΣΣΚΑ - Νταρουσάφακα  
Γαλατασαράι - Ούνικς  
Ρεάλ - Μπαρτσελόνα  
 

28η Αγωνιστική (23-24/3/2017)

Εφές - Φενέρμπαχτσε  
Μιλάνο - Μπάμπεργκ  
Λαμποράλ Κούτσα - Παναθηναϊκός  
Μακάμπι - Ζαλγκίρις  
Νταρουσάφακα - Γαλατασαράι  
Μπαρτσελόνα - Ερ. Αστέρας  
Ολυμπιακός - Ρεάλ  
Ούνικς - ΤΣΣΚΑ  
 

29η Αγωνιστική (30-31/3/2017)

Εφές - Ολυμπιακός  
Μπάμπεργκ - Νταρουσάφακα  
Μπαρτσελόνα - Μακάμπι  
Ερ. Αστέρας - Ούνικς  
Γαλατασαράι - Λαμποράλ Κούτσα  
Παναθηναϊκός - ΤΣΣΚΑ  
Ρεάλ - Φενέρμπαχτσε  
Ζαλγκίρις - Μιλάνο  
 

30ή Αγωνιστική (6-7/4/2017)

Μπάμπεργκ - Γαλατασαράι  
Φενέρμπαχτσε - Μπαρτσελόνα  
Λαμποράλ Κούτσα - Ζαλγκίρις  
Μακάμπι - Παναθηναϊκός  
ΤΣΣΚΑ - Ολυμπιακός  
Νταρουσάφακα - Ερ. Αστέρας  
Μιλάνο - Ούνικς  
Ρεάλ - Εφές  
 

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΡΘΡΑ