Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 5 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 30th August
  • Κατάσταση
    3-1 / FT
  • Ώρα έναρξης
    16:00
  • Πρωτάθλημα
    OBOS-ligaen
  • Αγώνας
    Regular Season - 13
  • Στάδιο
    NAMMO stadion

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Raufoss v Asane. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Raufoss
    vs
    Asane
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    11
  • 8
    Γκολ Κατά
    6
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 80%
    G/G
    60%
  • 0.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 24th August
1-1
Monday, 17th August
2-2
Friday, 14th August
1-1
Monday, 10th August
3-0
Monday, 3rd August
1-1
Friday, 31st July
1-0
Monday, 27th July
2-0
Monday, 20th July
4-4
Monday, 13th July
2-1
Monday, 6th July
3-1
Friday, 3rd July
1-0
Monday, 24th August
2-2
Monday, 17th August
4-1
Friday, 14th August
2-2
Monday, 10th August
0-3
Monday, 3rd August
0-1
Friday, 31st July
0-0
Monday, 27th July
3-1
Monday, 20th July
0-3
Monday, 13th July
0-3
Monday, 6th July
0-2
Friday, 3rd July
1-4
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

OBOS-ligaen Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Tromso
18
13
2
3
41
37
12
25
WWWLD
2.28
2Sogndal
18
12
3
3
39
44
21
23
WWWWW
2.17
3Ranheim
18
11
1
6
34
49
30
19
DWWLL
1.89
4Lillestrom
17
9
5
3
32
27
16
11
WWWWD
1.88
5Asane
18
8
4
6
28
35
26
9
LLWWW
1.56
6Stjørdals-Blink
18
7
5
6
26
36
33
3
DWLWD
1.44
7Sandnes ULF
18
7
4
7
25
26
35
-9
LDLLW
1.39
8Grorud
18
6
6
6
24
28
28
0
WLLDD
1.33
9Raufoss
18
6
7
5
24
27
23
4
WDWDW
1.33
10KFUM Oslo
18
5
5
8
20
21
28
-7
WLLLD
1.11
11Strommen
18
6
3
9
18
26
34
-8
DLWWL
1
12Ull/Kisa
17
4
5
8
17
28
41
-13
LLWWL
1
13jerv
15
3
6
6
15
22
34
-12
LLLLL
1
14Ham-Kam
17
3
5
9
14
26
37
-11
DWLLW
0.82
15Øygarden
18
3
5
10
14
25
42
-17
LLLWL
0.78
16Kongsvinger
18
3
4
11
13
19
36
-17
LLLLL
0.72

More From OBOS-ligaen

Saturday, 3rd October
jerv
16:30
Strommen
Ανάλυση
Ranheim
16:30
Sogndal
Ανάλυση
Raufoss
16:30
Ham-Kam
Ανάλυση
Sandnes ULF
16:30
Grorud
Ανάλυση
Stjørdals-Blink
16:30
Lillestrom
Ανάλυση
Tromso
16:30
Asane
Ανάλυση
Øygarden
16:30
Ull/Kisa
Ανάλυση
Sunday, 4th October
Kongsvinger
16:00
KFUM Oslo
Ανάλυση