Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Wednesday, 17th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    16:30
  • Πρωτάθλημα
    Ýokary Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 7
  • Στάδιο
    Nusay Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Aşgabat v Ahal. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Aşgabat
    vs
    Ahal
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    12
  • 8
    Γκολ Κατά
    7
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 60%
    G/G
    40%
  • 1
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 13th June
5-2
Saturday, 6th June
0-1
Monday, 1st June
1-1
Wednesday, 27th May
1-1
Saturday, 23rd May
1-0
Monday, 18th May
1-1
Wednesday, 13th May
1-1
Monday, 4th May
4-1
Sunday, 26th April
5-2
Monday, 20th April
0-1
Monday, 16th March
0-1
Thursday, 12th March
0-1
Saturday, 7th March
0-0
Saturday, 13th June
5-2
Sunday, 7th June
0-5
Tuesday, 2nd June
0-1
Thursday, 28th May
1-2
Saturday, 23rd May
3-0
Tuesday, 19th May
1-2
Wednesday, 13th May
1-2
Tuesday, 5th May
2-0
Thursday, 30th April
2-1
Saturday, 25th April
0-1
Monday, 20th April
2-0
Monday, 16th March
3-0
Saturday, 7th March
2-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ