Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 13th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    19:30
  • Πρωτάθλημα
    Super League
  • Αγώνας
    Relegation Round - 2
  • Στάδιο
    Peristeri Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Atromitos v Lamia. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Atromitos
    vs
    Lamia
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 0
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 0
    Γκολ Κατά
    5
  • 0%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 0%
    G/G
    20%
  • 0
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 8th June
2-0
Sunday, 1st March
3-0
Saturday, 22nd February
2-2
Sunday, 16th February
0-0
Saturday, 8th February
0-0
Saturday, 1st February
1-0
Monday, 27th January
1-1
Thursday, 23rd January
0-1
Saturday, 18th January
1-1
Sunday, 12th January
0-4
Sunday, 5th January
0-1
Saturday, 21st December
0-0
Wednesday, 18th December
1-1
Saturday, 14th December
2-0
Sunday, 8th December
2-1
Sunday, 1st December
1-1
Saturday, 23rd November
1-0
Monday, 11th November
0-3
Monday, 4th November
1-0
Monday, 28th October
4-1
Sunday, 20th October
3-0
Monday, 7th October
0-0
Saturday, 28th September
2-0
Sunday, 22nd September
1-1
Sunday, 15th September
2-0
Sunday, 1st September
2-2
Saturday, 24th August
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Championship Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Reading
2
2
0
0
6
4
0
4
WW
3
2Luton
2
2
0
0
6
3
1
2
WW
3
3Bournemouth
2
1
1
0
4
4
3
1
DW
2
4Norwich
2
1
1
0
4
3
2
1
DW
2
5Birmingham
2
1
1
0
4
1
0
1
DW
2
6Watford
2
1
1
0
4
1
0
1
DW
2
7Millwall
2
1
1
0
4
1
0
1
WD
2
8Swansea
2
1
1
0
4
1
0
1
DW
2
9Blackburn
2
1
0
1
3
7
3
4
WL
1.5
10Brentford
2
1
0
1
3
3
1
2
WL
1.5
11QPR
2
1
0
1
3
4
3
1
LW
1.5
12Bristol City
1
1
0
0
3
2
1
1
W
3
13Coventry
2
1
0
1
3
4
4
0
WL
1.5
14Cardiff
2
1
0
1
3
2
2
0
WL
1.5
15Rotherham
2
1
0
1
3
1
1
0
LW
1.5
16Stoke City
1
0
1
0
1
0
0
0
D
1
17Preston
2
0
1
1
1
2
3
-1
DL
0.5
18Middlesbrough
2
0
1
1
1
1
2
-1
DL
0.5
19Derby
2
0
0
2
0
1
4
-3
LL
0
20Barnsley
2
0
0
2
0
0
3
-3
LL
0
21Huddersfield
2
0
0
2
0
0
4
-4
LL
0
22Nottingham Forest
2
0
0
2
0
0
4
-4
LL
0
23Wycombe
2
0
0
2
0
0
6
-6
LL
0
24Sheffield Wednesday
2
1
1
0
-8
2
0
2
DW
-4