Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Ýokary Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 10
  • Στάδιο
    Balkanabat Stadiony
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Balkan v Köpetdag Aşgabat. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Balkan
    vs
    Köpetdag Aşgabat
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 11
    Γκολ Κατά
    6
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 0.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 13th May
1-2
Saturday, 9th May
1-0
Monday, 4th May
2-0
Sunday, 26th April
5-2
Monday, 20th April
1-2
Tuesday, 17th March
1-0
Wednesday, 11th March
1-0
Saturday, 7th March
2-0
Monday, 18th May
1-1
Thursday, 14th May
2-4
Friday, 8th May
3-1
Monday, 4th May
1-0
Saturday, 25th April
0-1
Sunday, 19th April
1-1
Tuesday, 17th March
1-0
Thursday, 12th March
0-1
Friday, 6th March
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live