Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 13th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    13:30
  • Πρωτάθλημα
    Reserve League
  • Αγώνας
    Regular Season - 13
  • Στάδιο
    N/A
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς BATE Res. v Shakhtyor Res.. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • BATE Res.
    vs
    Shakhtyor Res.
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 11
    Γκολ Υπέρ
    10
  • 9
    Γκολ Κατά
    8
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    100%
  • 60%
    G/G
    80%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 6th June
3-1
Saturday, 30th May
1-2
Tuesday, 19th May
2-6
Friday, 15th May
3-0
Saturday, 9th May
2-0
Saturday, 2nd May
1-2
Friday, 24th April
0-2
Friday, 17th April
0-2
Saturday, 11th April
3-0
Friday, 3rd April
1-4
Friday, 27th March
4-2
Wednesday, 18th March
1-1
Saturday, 6th June
3-1
Friday, 29th May
2-1
Thursday, 21st May
2-1
Friday, 15th May
4-1
Saturday, 9th May
3-0
Saturday, 2nd May
0-1
Friday, 24th April
2-4
Thursday, 16th April
4-2
Saturday, 11th April
0-4
Friday, 3rd April
1-1
Friday, 27th March
0-0
Wednesday, 18th March
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ