Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    2020 - 9
  • Στάδιο
    Spartak Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Belshina v FC Vitebsk. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Belshina
    vs
    FC Vitebsk
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 5
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 10
    Γκολ Κατά
    6
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 80%
    G/G
    40%
  • 0.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 10th May
2-1
Sunday, 3rd May
0-3
Sunday, 26th April
3-2
Friday, 17th April
1-1
Friday, 10th April
1-1
Friday, 3rd April
0-1
Friday, 27th March
1-0
Sunday, 22nd March
1-3
Sunday, 10th May
0-0
Sunday, 3rd May
2-3
Sunday, 26th April
2-0
Saturday, 18th April
1-0
Saturday, 11th April
1-1
Sunday, 5th April
0-1
Sunday, 29th March
2-0
Saturday, 21st March
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ