Winmasters
Προσφορές* Εγγραφής Winmasters
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 17 δευτερόλεπτα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Friday, 3rd July
  • Κατάσταση
    1-2 / FT
  • Ώρα έναρξης
    19:00
  • Πρωτάθλημα
    1. SNL
  • Αγώνας
    Regular Season - 31
  • Στάδιο
    Športni Park Šiška

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Ο Μπράβο φιλοξενεί τον Celje στο 1. SNL από τη Σλοβενία. Ο Μπράβο θα είναι πρόθυμος να συνεχίσει την καλή του φόρμα σε αυτό το προσκήνιο. Κέρδισαν το 80% των πέντε τελευταίων αγώνων που έπαιξαν. Αυτή η πρόσφατη εκτέλεση υποδηλώνει μια στροφή στη φόρμα, καθώς το συνολικό ποσοστό νίκης αυτής της σεζόν είναι 37%. Φιλοξενούν < mark> Celje, ο οποίος αγωνίστηκε στο δρόμο αυτή τη σεζόν. Κέρδισαν μόλις το 40% των παιχνιδιών τους. Θα προκαλέσει άλλη ήττα ο Μπράβο; Είναι η φιλοξενούμενη ομάδα που έχει το καλύτερο ρεκόρ στα πρόσφατα παιχνίδια. Έχουν σημειώσει 7 στα 5 τελευταία παιχνίδια , σε σύγκριση με τα 10 που σκόραρε ο Μπράβο. Στατιστικά, το Celje είναι η καλύτερη ομάδα. Έκανε 1,37 PPG (Πόντοι ανά παιχνίδι) αυτή τη σεζόν.

Bravo Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Bravo ήταν αδιέξοδο με το σκορ 0-0. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Tabor Sežana. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Mura. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Bravo έχει παίξει 30 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 37% των παιχνιδιών τους έχει 1.37 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Bravo αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.67 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.07.

Ερχόμενοι σε αυτό το προσάρτημα, Το Bravo έχει σε άριστη κατάσταση. Κέρδισαν το 80% των αγώνων. Μπορούν να συνεχίσουν αυτή τη θετική ορμή; Υπερασπίστηκαν πολύ καλά πρόσφατα, χωρίς παραχώρηση γκολ για 3 παιχνίδια και δεν κατάφερε να σκοράρει στα 5 τελευταία παιχνίδια.

Celje Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Celje ήταν νίκη με το σκορ 0-2. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Aluminij. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Tabor Sežana. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με αδιέξοδο. Το Celje έχει παίξει 30 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι content with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 50% των παιχνιδιών τους έχει 1.83 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Celje αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 2.13 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.53.

Πρόσφατα, Το Celje έχει σε καλή κατάσταση. Κέρδισαν το 60% των αγώνων. Μπορούν να κερδίσουν άλλη μια νίκη σήμερα; Στον τελευταίο αγώνα, η Celje δεν δέχτηκε κανένα γκολ και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν σε αυτό το παιχνίδι. Έχουν σημειώσει γκολ στα 15 τελευταία παιχνίδια που παίζονται. Μπορούν να τα καταφέρουν 16/16 σε αυτό το παιχνίδι;

Analysis - Predictions of Match

Bravo hosts Celje in 1. SNL from Slovenia. Bravo will be keen to continue their good form in this fixture. They have won 80% of the last five games played. This recent run signifies a turn in form, as their total win percentage this season is 37%. They are hosting Celje, who has struggled on the road this season. They have won just 40% of their games. Will Bravo inflict another defeat? It's the away team that has the better scoring record in recent games. They have scored 7 in the last 5 games, compared to the 10 scored by Bravo. Statistically, Celje is the better team. They have picked up 1.37 PPG (Points Per Game) this season.

Bravo Analysis

The previous fixture for Bravo was a 0-0 away draw against Tabor Sežana. Before that, they played Mura. That game ended with a win. Bravo has played 30 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 37% of their games and has picked up 1.37 points per game (PPG). Bravo performs better at home, where they have averaged 1.67 points per game (vs 1.07 away from home).

Looking at the form guide, Bravo has been in excellent form, winning 80% of games. Might another victory be on the cards here? They have defended really well recently, conceding no goals for 3 games and failed to score in their previous fixture.

Celje Analysis

The previous fixture for Celje was a 0-2 away win against Aluminij. Before that, they played Tabor Sežana. That game ended with a draw. Celje has played 30 games this season. They will be content with the season so far. They have won 50% of their games and has picked up 1.83 points per game (PPG). Celje performs better at home, where they have averaged 2.13 points per game (vs 1.53 away from home).

Looking at the form guide, Celje has been in pretty good form, winning 60% of games. Might another victory be on the cards here? In the last match, Celje conceded no goals and they are very likely to score in this fixtue, having found the back of the net in the last 15. Will they make it 16/16?

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : Bravo or draws - The chart below is a visual representation of Bravo and Celje's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : Bravo or draws - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Bravo και Celje. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Bravo v Celje. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Bravo
    vs
    Celje
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 10
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 1
    Γκολ Κατά
    4
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 20%
    BTTS:ΝΑΙ
    40%
  • 2.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 27th June
0-0
Saturday, 20th June
1-0
Wednesday, 17th June
0-5
Friday, 12th June
1-3
Sunday, 7th June
1-0
Saturday, 7th March
1-2
Wednesday, 4th March
2-1
Saturday, 29th February
0-0
Wednesday, 26th February
2-2
Sunday, 23rd February
2-1
Thursday, 5th December
1-1
Sunday, 1st December
1-2
Saturday, 23rd November
2-1
Sunday, 10th November
1-0
Saturday, 2nd November
0-1
Sunday, 27th October
2-0
Sunday, 20th October
5-1
Saturday, 5th October
2-2
Sunday, 29th September
3-1
Wednesday, 25th September
3-3
Sunday, 22nd September
3-1
Friday, 13th September
1-4
Friday, 30th August
1-0
Sunday, 25th August
4-0
Sunday, 18th August
0-0
Friday, 9th August
0-1
Friday, 2nd August
2-2
Sunday, 28th July
1-0
Sunday, 21st July
4-3
Sunday, 14th July
0-2
Saturday, 27th June
0-2
Saturday, 20th June
1-1
Tuesday, 16th June
3-1
Saturday, 13th June
0-1
Friday, 5th June
2-0
Sunday, 8th March
0-5
Wednesday, 4th March
2-0
Sunday, 1st March
1-1
Wednesday, 26th February
2-2
Saturday, 22nd February
2-0
Wednesday, 4th December
0-4
Saturday, 30th November
1-0
Saturday, 23rd November
1-3
Saturday, 9th November
3-3
Saturday, 2nd November
4-0
Saturday, 26th October
1-0
Saturday, 19th October
2-1
Saturday, 5th October
2-2
Monday, 30th September
0-0
Thursday, 26th September
2-0
Sunday, 22nd September
1-0
Sunday, 15th September
2-2
Sunday, 1st September
3-0
Sunday, 25th August
0-6
Saturday, 17th August
2-1
Sunday, 11th August
3-5
Friday, 2nd August
2-2
Friday, 26th July
0-0
Saturday, 20th July
1-0
Sunday, 14th July
2-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

1. SNL Table

Team
P
W
D
L
PTS
GF
GA
GD
FORM
PPG
1Olimpija Ljubljana
30
18
5
7
59
57
35
22
WWLLW
1.97
2Celje
31
16
10
5
58
62
30
32
WWDLW
1.87
3Maribor
30
16
7
7
55
52
29
23
LWWWW
1.83
4Aluminij
30
14
6
10
48
49
35
14
LWLLL
1.6
5Mura
30
12
11
7
47
46
36
10
LLWWW
1.57
6Bravo
31
11
8
12
41
42
46
-4
LDWWW
1.32
7NK Domzale
31
10
6
15
36
42
54
-12
WWLWD
1.16
8Tabor Sežana
31
9
7
15
34
35
46
-11
LDDWL
1.1
9Triglav
30
9
4
17
31
36
68
-32
WLLDL
1.03
10Rudar
30
0
10
20
10
26
68
-42
LLLLL
0.33

More From 1. SNL

Saturday, 4th July
Rudar
21:00
Aluminij
Ανάλυση
Sunday, 5th July
Triglav
18:00
Olimpija Ljubljana
Ανάλυση
Maribor
21:15
Mura
Ανάλυση