Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 20th September
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    21:00
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 28
  • Στάδιο
    Arab Contractors Stadium

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

AL Mokawloon Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το AL Mokawloon ήταν αδιέξοδο με το σκορ 1-1. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Ismaily SC. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Haras El Hodood. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το AL Mokawloon έχει παίξει 27 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι content with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 52% των παιχνιδιών τους έχει 1.78 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το AL Mokawloon αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.93 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.62.

Πρόσφατα, Το AL Mokawloon έχει σε μέση κατάσταση. Κέρδισαν το 40% των αγώνων. Μπορούν να βελτιωθούν σήμερα; Παραδέχτηκαν τα τελευταία 3 παιχνίδια που παίζονται και έχουν σημειώσει γκολ στα τελευταία 4 παιχνίδια που παίζονται Μπορούν να τα καταφέρουν 5/5 σε αυτό το παιχνίδι;

Al Ittihad Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Al Ittihad ήταν αδιέξοδο με το σκορ 0-0. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Al Ahly. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Masr. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με αδιέξοδο. Το Al Ittihad έχει παίξει 26 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 31% των παιχνιδιών τους έχει 1.42 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Οι περισσότερες ομάδες προτιμούν να παίζουν στο γήπεδο τους, αλλά όχι στο Al Ittihad. Έχουν κερδίσει περισσότερους πόντους όταν παίζουν εκτός έδρας φέτος.

Πρόσφατα, Το Al Ittihad έχει σε τρομερή κατάσταση. Κέρδισαν το 20% των αγώνων. Θα βελτιωθούν σε αυτό το παιχνίδι; Το Al Ittihad ελπίζει να αποφύγει ένα άλλο αδιέξοδο σε αυτό το παιχνίδι. Τα τελευταία 2 παιχνίδια που έχουν παίξει έχουν τελειώσει με αυτόν τον τρόπο. Στον τελευταίο αγώνα, η Al Ittihad δεν δέχτηκε κανένα γκολ και δεν κατάφερε να σκοράρει στα 5 τελευταία παιχνίδια.

Analysis - Predictions of Match

AL Mokawloon hosts Al Ittihad in Premier League from Egypt. AL Mokawloon is in need of improvement. They have won just 40% of the last five games played. This is a decline on their overall form this season, where they have won 52% of games played. They are hosting Al Ittihad, who has struggled on the road this season. They have won just 38% of their games. Will AL Mokawloon inflict another defeat? This might be a tight game. In the last 5 games, they have both scored 7 goals. Statistically, AL Mokawloon is the better team. They have picked up 1.78 PPG (Points Per Game) this season.

AL Mokawloon Analysis

The previous fixture for AL Mokawloon was a 1-1 away draw against Ismaily SC. Before that, they played Haras El Hodood. That game ended with a win. AL Mokawloon has played 27 games this season. They will be content with the season so far. They have won 52% of their games and has picked up 1.78 points per game (PPG). AL Mokawloon performs better at home, where they have averaged 1.93 points per game (vs 1.62 away from home).

Recently, AL Mokawloon has been in average form, winning 40% of games. Can they begin to find some consistency starting with this fixture? They have conceded in the last 3 games played and has scored in the last 4 games played. Can they make it 5/5?

Al Ittihad Analysis

The previous fixture for Al Ittihad was a 0-0 home draw against Al Ahly. Before that, they played Masr. That game ended with a draw. Al Ittihad has played 26 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 31% of their games and has picked up 1.42 points per game (PPG). Unlike most teams, Al Ittihad performs better on the road, where they have averaged 1.62 points per game (vs 1.23 at home).

Coming into this fixture, Al Ittihad has been in poor form, winning just 20% of games. Will they turn their fortunes around today? Al Ittihad will be hoping to avoid another stalemate as they have drawn the last 2 games. In the last match, Al Ittihad conceded no goals and failed to score in their previous fixture.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : AL Mokawloon or draws - ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ | 21+ - The chart below is a visual representation of AL Mokawloon and Al Ittihad's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : AL Mokawloon or draws - ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ | 21+ - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων AL Mokawloon και Al Ittihad. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    2.37
  • Χ
    2.87
  • 2
    2.87
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    N/A
  • Over 1.5 Goals
    N/A
  • Over 2.5 Goals
    2.75
  • Under 0.5 Goals
    N/A
  • Under 1.5 Goals
    N/A
  • Under 2.5 Goals
    1.42

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • AL Mokawloon
    vs
    Al Ittihad
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 8
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 6
    Γκολ Κατά
    8
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    100%
  • 2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Thursday, 10th September
3-2
Monday, 7th September
1-1
Thursday, 3rd September
2-0
Sunday, 30th August
2-0
Thursday, 27th August
2-1
Friday, 21st August
1-0
Monday, 17th August
2-1
Thursday, 13th August
1-1
Tuesday, 10th March
1-1
Tuesday, 11th February
0-2
Monday, 3rd February
2-1
Sunday, 26th January
2-0
Sunday, 19th January
0-2
Saturday, 11th January
1-3
Sunday, 5th January
1-1
Wednesday, 1st January
0-1
Monday, 23rd December
2-0
Friday, 20th December
0-1
Monday, 16th December
0-1
Thursday, 12th December
0-1
Friday, 29th November
2-0
Saturday, 23rd November
2-1
Saturday, 19th October
2-1
Saturday, 5th October
0-1
Saturday, 28th September
2-2
Saturday, 21st September
0-1
Friday, 11th September
2-2
Monday, 7th September
1-3
Thursday, 3rd September
1-1
Monday, 31st August
1-3
Thursday, 27th August
1-1
Sunday, 23rd August
0-0
Friday, 14th August
1-1
Monday, 10th August
1-1
Saturday, 8th February
0-1
Monday, 3rd February
0-0
Thursday, 30th January
1-1
Monday, 20th January
0-3
Thursday, 16th January
1-1
Wednesday, 8th January
0-0
Wednesday, 1st January
0-1
Monday, 23rd December
4-0
Friday, 20th December
2-1
Monday, 16th December
2-3
Thursday, 12th December
0-0
Wednesday, 4th December
0-1
Saturday, 30th November
3-0
Friday, 18th October
1-1
Saturday, 5th October
0-1
Tuesday, 1st October
1-0
Monday, 23rd September
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live

Premier League Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Al Ahly
28
23
4
1
73
63
8
55
DDWWW
2.61
2Zamalek SC
28
16
7
5
55
37
21
16
LWDWW
1.96
3AL Assiouty
27
14
6
7
48
43
28
15
WLLLW
1.78
4El Mokawloon
27
14
6
7
48
34
25
9
DWDWL
1.78
5Misr EL Makasa
28
9
10
9
37
37
34
3
DWWWW
1.32
6Al Ittihad
26
8
13
5
37
27
23
4
DDLDW
1.42
7Smouha SC
27
7
15
5
36
35
31
4
WDDLW
1.33
8Enppi
27
8
11
8
35
26
27
-1
LWDDL
1.3
9Aswan Sc
28
8
10
10
34
34
39
-5
WWWDD
1.21
10Ismaily SC
26
8
7
11
31
29
36
-7
DLWLL
1.19
11El Geish
27
6
12
9
30
27
31
-4
DWLDW
1.11
12El Entag EL Harby
26
7
9
10
30
22
28
-6
LLWWL
1.15
13AL Masry
25
7
8
10
29
23
27
-4
DWWDL
1.16
14Haras El Hodood
27
6
11
10
29
26
30
-4
WLLLD
1.07
15El Gouna FC
27
7
7
13
28
22
35
-13
LLWDW
1.04
16Wadi Degla
27
6
9
12
27
26
37
-11
LLDLW
1
17Masr
27
3
11
13
20
17
40
-23
DLDLD
0.74
18Tanta SC
28
2
12
14
18
16
44
-28
DLLLD
0.64

More From Premier League

Sunday, 20th September
El Entag EL Harby
18:30
El Gouna FC
Ανάλυση
AL Mokawloon
21:00
Al Ittihad
Ανάλυση
Monday, 21st September
Enppi
16:00
Ismaily SC
Ανάλυση
Smouha SC
18:30
AL Masry
Ανάλυση
El Geish
18:30
Wadi Degla
Ανάλυση
AL Assiouty
21:00
Haras El Hodood
Ανάλυση
Tuesday, 22nd September
Zamalek SC
21:00
Tanta SC
Ανάλυση
Wednesday, 23rd September
Masr
21:00
Al Ahly
Ανάλυση
Thursday, 24th September
Wadi Degla
16:00
Smouha SC
Ανάλυση
AL Masry
18:30
El Entag EL Harby
Ανάλυση