Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 5th July
  • Κατάσταση
    1-1 / FT
  • Ώρα έναρξης
    20:30
  • Πρωτάθλημα
    Serie A
  • Αγώνας
    Regular Season - 30
  • Στάδιο
    Sardegna Arena

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Το Cagliari φιλοξενεί την Atalanta στη Serie A από την Ιταλία. Το Κάλιαρι χρειάζεται βελτίωση. Κέρδισαν μόλις το 40% των πέντε τελευταίων αγώνων που έπαιξαν. Αυτή η πρόσφατη εκτέλεση υποδηλώνει στροφή στη φόρμα, καθώς το συνολικό ποσοστό νίκης αυτής της σεζόν είναι 34%. Φιλοξενούν Atalanta, ο οποίος ήταν μέσος όρος όταν έπαιζε στο δρόμο. Κέρδισαν το 64% των παιχνιδιών τους. Θα μπορούσαν να κερδίσουν μια σημαντική νίκη σήμερα; Ο Κάλιαρι θα πάρει την εμπιστοσύνη από το ρεκόρ του. Στα 5 τελευταία παιχνίδια, σημείωσαν 10. Αυτό είναι κάτι περισσότερο από τον Atalanta, ο οποίος σημείωσε 19 γκολ κατά την ίδια περίοδο. Στατιστικά, Η Αταλάντα είναι η καλύτερη ομάδα. Έκανε 1,34 PPG (Πόντοι ανά παιχνίδι) αυτή τη σεζόν.

Cagliari Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Cagliari ήταν αδιέξοδο με το σκορ 1-1. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Bologna. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Torino. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Cagliari έχει παίξει 29 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 34% των παιχνιδιών τους έχει 1.34 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Cagliari αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.43 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.27.

Κοιτάζοντας τον οδηγό φόρμας, Το Cagliari έχει σε μέση κατάσταση. Κέρδισαν το 40% των αγώνων. Μπορούν να βελτιωθούν σήμερα; Παραδέχτηκαν τα τελευταία 2 παιχνίδια που παίζονται και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν σε αυτό το παιχνίδι. Έχουν σημειώσει γκολ στα 5 τελευταία παιχνίδια που παίζονται. Μπορούν να τα καταφέρουν 6/6 σε αυτό το παιχνίδι;

Atalanta Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Atalanta ήταν νίκη με το σκορ 2-0. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Napoli. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Udinese. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Atalanta έχει παίξει 29 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι pretty happy with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 62% των παιχνιδιών τους έχει 2.07 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Οι περισσότερες ομάδες προτιμούν να παίζουν στο γήπεδο τους, αλλά όχι στο Atalanta. Έχουν κερδίσει περισσότερους πόντους όταν παίζουν εκτός έδρας φέτος.

Πρόσφατα, Το Atalanta έχει σε άριστη κατάσταση. Κέρδισαν το 100% των αγώνων. Μπορούν να συνεχίσουν αυτή τη θετική ορμή; Εάν το Atalanta κερδίσει αυτό το παιχνίδι σήμερα, θα έχουν κερδίσει τα 8 τελευταία παιχνίδια που έχουν παίξει. Στον τελευταίο αγώνα, η Atalanta δεν δέχτηκε κανένα γκολ και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν σε αυτό το παιχνίδι. Έχουν σημειώσει γκολ στα 17 τελευταία παιχνίδια που παίζονται. Μπορούν να τα καταφέρουν 18/18 σε αυτό το παιχνίδι;

Analysis - Predictions of Match

Cagliari hosts Atalanta in Serie A from Italy. Cagliari is in need of improvement. They have won just 40% of the last five games played. This recent run signifies a turn in form, as their total win percentage this season is 34%. They are hosting Atalanta, who has been average when playing on the road. They have won 64% of their games. Could they get a vital away win today? Cagliari will take confidence from their scoring record. In the last 5 games, they have scored 10. This is more than Atalanta, who has scored 19 goals during the same period. Statistically, Atalanta is the better team. They have picked up 1.34 PPG (Points Per Game) this season.

Cagliari Analysis

The previous fixture for Cagliari was a 1-1 away draw against Bologna. Before that, they played Torino. That game ended with a win. Cagliari has played 29 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 34% of their games and has picked up 1.34 points per game (PPG). Cagliari performs better at home, where they have averaged 1.43 points per game (vs 1.27 away from home).

Looking at the form guide, Cagliari has been in average form, winning 40% of games. Can they begin to find some consistency starting with this fixture? They have conceded in the last 2 games played and they are very likely to score in this fixtue, having found the back of the net in the last 5. Will they make it 6/6?

Atalanta Analysis

The previous fixture for Atalanta was a 2-0 home win against Napoli. Before that, they played Udinese. That game ended with a win. Atalanta has played 29 games this season. They will be pretty happy with the season so far. They have won 62% of their games and has picked up 2.07 points per game (PPG). Unlike most teams, Atalanta performs better on the road, where they have averaged 2.21 points per game (vs 1.93 at home).

Looking at the form guide, Atalanta has been in excellent form, winning 100% of games. Might another victory be on the cards here? Atalanta will be looking to make it 8 wins from 8 as they have won the last 7 games played. In the last match, Atalanta conceded no goals and they are very likely to score in this fixtue, having found the back of the net in the last 17. Will they make it 18/18?

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Combo Winner : Atalanta and +1.5 goals - The chart below is a visual representation of Cagliari and Atalanta's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Combo Winner : Atalanta and +1.5 goals - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Cagliari και Atalanta. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Cagliari
    vs
    Atalanta
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    100%
  • 10
    Γκολ Υπέρ
    19
  • 9
    Γκολ Κατά
    8
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    100%
  • 80%
    BTTS:ΝΑΙ
    100%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    3

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 1st July
1-1
Saturday, 27th June
4-2
Tuesday, 23rd June
0-1
Saturday, 20th June
2-1
Sunday, 1st March
3-4
Sunday, 16th February
0-1
Sunday, 9th February
1-0
Saturday, 1st February
2-2
Sunday, 26th January
1-1
Sunday, 19th January
2-2
Saturday, 11th January
0-2
Monday, 6th January
4-0
Saturday, 21st December
2-1
Monday, 16th December
1-2
Sunday, 8th December
2-2
Monday, 2nd December
4-3
Monday, 25th November
2-2
Sunday, 10th November
5-2
Sunday, 3rd November
0-2
Wednesday, 30th October
3-2
Sunday, 27th October
1-1
Sunday, 20th October
2-0
Sunday, 6th October
1-1
Sunday, 29th September
1-1
Wednesday, 25th September
0-1
Friday, 20th September
3-1
Sunday, 15th September
1-3
Sunday, 1st September
1-2
Sunday, 25th August
0-1
Sunday, 28th June
2-3
Wednesday, 24th June
3-2
Sunday, 21st June
4-1
Sunday, 1st March
2-7
Saturday, 15th February
2-1
Saturday, 8th February
1-2
Sunday, 2nd February
2-2
Saturday, 25th January
0-7
Monday, 20th January
1-2
Saturday, 11th January
1-1
Monday, 6th January
5-0
Sunday, 22nd December
5-0
Sunday, 15th December
2-1
Saturday, 7th December
3-2
Saturday, 30th November
0-3
Saturday, 23rd November
1-3
Sunday, 10th November
0-0
Sunday, 3rd November
0-2
Wednesday, 30th October
2-2
Sunday, 27th October
7-1
Saturday, 19th October
3-3
Sunday, 6th October
3-1
Saturday, 28th September
1-4
Wednesday, 25th September
0-2
Sunday, 22nd September
2-2
Sunday, 15th September
1-2
Sunday, 1st September
2-3
Sunday, 25th August
2-3
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live

Serie A Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Juventus
38
26
5
7
83
76
43
33
LLWLW
2.18
2Inter
38
24
10
4
82
81
36
45
WWWDD
2.16
3Atalanta
38
23
9
6
78
98
48
50
LWDWD
2.05
4Lazio
38
24
6
8
78
79
42
37
LWWWL
2.05
5AS Roma
38
21
7
10
70
77
51
26
WWWWD
1.84
6AC Milan
38
19
9
10
66
63
46
17
WWDWW
1.74
7Napoli
38
18
8
12
62
61
50
11
WLWLW
1.63
8Sassuolo
38
14
9
15
51
69
63
6
LWLLD
1.34
9Verona
38
12
13
13
49
47
51
-4
LWLDD
1.29
10Fiorentina
38
12
13
13
49
51
48
3
WWLDW
1.29
11Parma
38
14
7
17
49
56
57
-1
WLWWL
1.29
12Bologna
38
12
11
15
47
52
65
-13
DLWLL
1.24
13Udinese
38
12
9
17
45
37
51
-14
WLWWL
1.18
14Cagliari
38
11
12
15
45
52
56
-4
LWLLD
1.18
15Sampdoria
38
12
6
20
42
48
65
-17
DLLLW
1.11
16Torino
38
11
7
20
40
46
68
-22
DLDDL
1.05
17Genoa
38
10
9
19
39
47
73
-26
WLLWW
1.03
18Lecce
38
9
8
21
35
52
85
-33
LWLWL
0.92
19Brescia
38
6
7
25
25
35
79
-44
DLLLW
0.66
20Spal
38
5
5
28
20
27
77
-50
LLDLL
0.53