Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 30th August
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    13:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Classic
  • Αγώνας
    Regular Season - 18
  • Στάδιο
    Jeonju World Cup Stadium

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    1.44
  • Χ
    4.50
  • 2
    6.50
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    1.03
  • Over 1.5 Goals
    1.18
  • Over 2.5 Goals
    1.60
  • Under 0.5 Goals
    15.00
  • Under 1.5 Goals
    4.50
  • Under 2.5 Goals
    2.30
  • G/G
  • Ναι
    1.72
  • Όχι
    2.00

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Jeonbuk Motors
    vs
    Gangwon FC
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 100%
    Ποσοστό Νίκης
    0%
  • 12
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 3
    Γκολ Κατά
    6
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    40%
  • 3
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 23rd August
2-1
Saturday, 15th August
1-3
Saturday, 8th August
0-2
Saturday, 1st August
2-1
Sunday, 26th July
3-0
Sunday, 19th July
1-1
Saturday, 11th July
2-2
Sunday, 5th July
1-0
Sunday, 28th June
0-2
Sunday, 21st June
1-0
Tuesday, 16th June
1-2
Saturday, 13th June
1-0
Saturday, 6th June
1-4
Saturday, 30th May
1-0
Sunday, 24th May
2-0
Saturday, 16th May
1-2
Friday, 8th May
1-0
Saturday, 22nd August
0-0
Sunday, 16th August
2-2
Friday, 7th August
2-0
Sunday, 2nd August
2-2
Saturday, 25th July
0-0
Sunday, 19th July
1-0
Sunday, 12th July
4-1
Saturday, 4th July
2-4
Saturday, 27th June
2-1
Saturday, 20th June
2-0
Tuesday, 16th June
0-3
Saturday, 13th June
2-2
Friday, 5th June
1-2
Saturday, 30th May
1-0
Saturday, 23rd May
1-1
Saturday, 16th May
2-0
Sunday, 10th May
3-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

K-League Classic Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Ulsan Hyundai FC
22
15
5
2
50
45
15
30
WLDDW
2.27
2Jeonbuk Motors
22
15
3
4
48
38
19
19
WWDLL
2.18
3Pohang Steelers
22
11
5
6
38
41
28
13
WDWWW
1.73
4Sangju Sangmu FC
22
11
5
6
38
29
27
2
LWDWW
1.73
5Daegu FC
22
8
7
7
31
36
31
5
DWDLL
1.41
6Gwangju FC
22
6
7
9
25
28
32
-4
WLDDW
1.14
7FC Seoul
22
7
4
11
25
19
37
-18
DLWDL
1.14
8Gangwon FC
22
6
6
10
24
27
36
-9
LWLLW
1.09
9Seongnam FC
22
5
7
10
22
19
26
-7
LLDWL
1
10Busan I Park
22
4
9
9
21
21
31
-10
LLDDL
0.95
11Suwon Bluewings
22
5
6
11
21
20
26
-6
WDLLW
0.95
12Incheon United
22
4
6
12
18
15
30
-15
LWDWL
0.82