Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Bet365. 21+
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Monday, 29th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    Persha Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 21
  • Στάδιο
    Stadion Zorya
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Cherkashchyna-Akademiya v Metalist 1925 Kharkiv. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Cherkashchyna-Akademiya
    vs
    Metalist 1925 Kharkiv
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 9
    Γκολ Κατά
    7
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 60%
    G/G
    20%
  • 0
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Thursday, 25th June
1-0
Saturday, 23rd November
1-2
Saturday, 16th November
2-0
Sunday, 10th November
1-2
Sunday, 3rd November
2-1
Saturday, 26th October
3-0
Saturday, 19th October
0-0
Saturday, 12th October
3-0
Saturday, 5th October
1-2
Sunday, 29th September
3-1
Saturday, 21st September
1-2
Saturday, 14th September
1-6
Sunday, 8th September
0-3
Wednesday, 4th September
1-2
Saturday, 31st August
3-0
Thursday, 22nd August
3-0
Saturday, 17th August
1-0
Saturday, 10th August
2-2
Saturday, 3rd August
2-2
Saturday, 27th July
1-3
Wednesday, 24th June
2-0
Saturday, 23rd November
5-0
Friday, 15th November
1-0
Friday, 8th November
1-0
Sunday, 3rd November
1-1
Saturday, 26th October
2-4
Saturday, 19th October
2-1
Saturday, 12th October
0-0
Saturday, 5th October
0-0
Friday, 27th September
2-3
Saturday, 21st September
2-0
Saturday, 14th September
0-1
Monday, 9th September
2-3
Wednesday, 4th September
1-2
Saturday, 31st August
3-0
Friday, 23rd August
1-4
Friday, 16th August
0-1
Saturday, 10th August
1-1
Saturday, 3rd August
0-0
Saturday, 27th July
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

3. liga - CFL A Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Sparta Praha II
8
7
0
1
21
32
6
26
WWLWW
2.63
2Jiskra Domažlice
7
6
0
1
18
24
9
15
WWWWW
2.57
3Viktoria Plzeň II
8
6
0
2
17
15
17
-2
WLWWW
2.13
4Loko Vltavín
8
5
0
3
15
17
10
7
WWLLL
1.88
5Admira Praha
7
5
0
2
15
13
8
5
WWLWW
2.14
6Motorlet Praha
8
3
0
5
12
13
11
2
LLLWL
1.5
7Benešov
8
4
0
4
12
13
14
-1
LLWLW
1.5
8Písek
6
4
0
2
11
11
8
3
WWLWW
1.83
9Karlovy Vary
6
4
0
2
11
8
8
0
WWLWW
1.83
10Slavia Praha II
7
3
0
4
10
18
14
4
WLWWL
1.43
11Králův Dvůr
8
3
0
5
9
9
15
-6
LLLLW
1.13
12Sokol Hostouň
7
3
0
4
9
7
15
-8
LWWLW
1.29
13Povltava FA
8
3
0
5
8
14
13
1
LWLWL
1
14Rakovník
8
2
0
6
6
9
18
-9
LWLLL
0.75
15Příbram II
8
1
0
7
3
7
22
-15
LLLLL
0.38
16Baník Sokolov
6
0
0
6
0
1
23
-22
LLLLL
0