Bet365
Προσφορές* Εγγραφής Bet365
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 εβδομάδα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Tuesday, 23rd June
  • Κατάσταση
    Match Postponed
  • Ώρα έναρξης
    22:00
  • Πρωτάθλημα
    Euro Championship
  • Αγώνας
    Group Stage - 3
  • Στάδιο
    Wembley Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Czech Republic v England. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Czech Republic
    vs
    England
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 8
    Γκολ Υπέρ
    23
  • 5
    Γκολ Κατά
    5
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    100%
  • 60%
    BTTS:ΝΑΙ
    40%
  • 1.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 17th November
1-0
Thursday, 14th November
2-1
Friday, 11th October
2-1
Tuesday, 10th September
0-3
Saturday, 7th September
2-1
Monday, 10th June
3-0
Friday, 7th June
2-1
Friday, 22nd March
5-0
Sunday, 17th November
0-4
Thursday, 14th November
7-0
Monday, 14th October
0-6
Friday, 11th October
2-1
Tuesday, 10th September
5-3
Saturday, 7th September
4-0
Monday, 25th March
1-5
Friday, 22nd March
5-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore