Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Thursday, 18th June
  • Κατάσταση
    PST
  • Ώρα έναρξης
    19:00
  • Πρωτάθλημα
    Euro Championship
  • Αγώνας
    Group Stage - 2
  • Στάδιο
    Telia Parken
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Denmark v Belgium. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Denmark
    vs
    Belgium
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    100%
  • 14
    Γκολ Υπέρ
    25
  • 1
    Γκολ Κατά
    2
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 20%
    G/G
    40%
  • 2.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    3

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 18th November
1-1
Friday, 15th November
6-0
Saturday, 12th October
1-0
Sunday, 8th September
0-0
Thursday, 5th September
0-6
Monday, 10th June
5-1
Friday, 7th June
1-1
Tuesday, 26th March
3-3
Tuesday, 19th November
6-1
Saturday, 16th November
1-4
Sunday, 13th October
0-2
Thursday, 10th October
9-0
Monday, 9th September
0-4
Friday, 6th September
0-4
Tuesday, 11th June
3-0
Saturday, 8th June
3-0
Sunday, 24th March
0-2
Thursday, 21st March
3-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ