Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 5 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Bundesliga 1
  • Αγώνας
    Regular Season - 26
  • Στάδιο
    Commerzbank-Arena
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Eintracht Frankfurt v Borussia Monchengladbach. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Eintracht Frankfurt
    vs
    Borussia Monchengladbach
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 7
    Γκολ Υπέρ
    11
  • 11
    Γκολ Κατά
    7
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 40%
    G/G
    100%
  • 0.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 7th March
4-0
Monday, 24th February
1-2
Friday, 14th February
4-0
Friday, 7th February
5-0
Saturday, 1st February
1-1
Saturday, 25th January
2-0
Saturday, 18th January
1-2
Sunday, 22nd December
2-1
Wednesday, 18th December
2-4
Sunday, 15th December
1-0
Friday, 6th December
2-2
Monday, 2nd December
2-1
Saturday, 23rd November
0-2
Sunday, 10th November
1-0
Saturday, 2nd November
5-1
Sunday, 27th October
4-2
Friday, 18th October
3-0
Sunday, 6th October
2-2
Friday, 27th September
1-2
Sunday, 22nd September
2-2
Saturday, 14th September
2-1
Sunday, 1st September
2-1
Sunday, 25th August
2-1
Sunday, 18th August
1-0
Wednesday, 11th March
2-1
Saturday, 7th March
1-2
Saturday, 29th February
2-3
Saturday, 22nd February
1-1
Saturday, 15th February
1-4
Saturday, 1st February
2-2
Saturday, 25th January
3-1
Friday, 17th January
2-0
Saturday, 21st December
0-0
Wednesday, 18th December
2-0
Sunday, 15th December
2-1
Saturday, 7th December
2-1
Sunday, 1st December
4-2
Saturday, 23rd November
2-0
Sunday, 10th November
3-1
Saturday, 2nd November
1-2
Sunday, 27th October
4-2
Saturday, 19th October
1-0
Sunday, 6th October
5-1
Saturday, 28th September
0-3
Sunday, 22nd September
2-1
Saturday, 14th September
0-1
Friday, 30th August
1-3
Saturday, 24th August
1-3
Saturday, 17th August
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

More From Bundesliga 1

Wednesday, 30th September
EN THOI Lakatamia
16:00
Akritas
Ανάλυση
Omonia Aradippou
16:00
PAEEK
Ανάλυση
Ahironas
PST
Onisilos
Ανάλυση
AE Zakakiou
PST
Digenis Morphou
Ανάλυση
Omonia Psevda
16:00
Aris
Ανάλυση
Alki Oroklini
PST
Ayia Napa
Ανάλυση
Kouris Erimi
16:00
ASIL Lysi
Ανάλυση
Xylotympou
PST
Digenis Ypsonas
Ανάλυση
Othellos
18:00
Anagennisi Deryneia
Ανάλυση
Saturday, 3rd October
Ayia Napa
15:30
Omonia Aradippou
Ανάλυση