Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 28th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    17:00
  • Πρωτάθλημα
    Super League
  • Αγώνας
    Regular Season - 26
  • Στάδιο
    St. Jakob-Park
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς FC Basel 1893 v FC Sion. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • FC Basel 1893
    vs
    FC Sion
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    0%
  • 9
    Γκολ Υπέρ
    3
  • 6
    Γκολ Κατά
    6
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 24th June
1-2
Sunday, 21st June
2-1
Sunday, 23rd February
2-2
Saturday, 15th February
0-1
Saturday, 8th February
0-4
Sunday, 2nd February
1-2
Sunday, 26th January
2-0
Sunday, 15th December
2-1
Sunday, 8th December
4-0
Sunday, 1st December
3-0
Saturday, 23rd November
2-0
Sunday, 10th November
0-3
Sunday, 3rd November
1-1
Sunday, 27th October
3-2
Saturday, 19th October
3-1
Sunday, 6th October
0-0
Sunday, 29th September
3-0
Wednesday, 25th September
4-0
Sunday, 22nd September
1-1
Sunday, 1st September
2-1
Saturday, 24th August
0-3
Saturday, 10th August
3-1
Saturday, 3rd August
2-3
Saturday, 27th July
1-2
Friday, 19th July
1-4
Wednesday, 24th June
1-1
Saturday, 20th June
1-2
Sunday, 23rd February
0-0
Saturday, 15th February
1-2
Saturday, 8th February
1-0
Sunday, 2nd February
1-1
Sunday, 26th January
2-1
Sunday, 15th December
1-1
Sunday, 8th December
4-0
Saturday, 30th November
2-1
Sunday, 24th November
3-4
Sunday, 10th November
4-2
Saturday, 2nd November
3-0
Saturday, 26th October
1-1
Sunday, 20th October
3-1
Sunday, 6th October
1-2
Saturday, 28th September
3-2
Wednesday, 25th September
1-2
Saturday, 21st September
1-3
Sunday, 1st September
0-1
Sunday, 25th August
2-1
Sunday, 11th August
0-1
Saturday, 3rd August
3-1
Saturday, 27th July
0-0
Friday, 19th July
1-4
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live