Novibet
Προσφορές* Εγγραφής Novibet
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 6 ημέρες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 27th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    16:30
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 15
  • Στάδιο
    Stadyen Traktar
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    7.00
  • Χ
    4.20
  • 2
    1.40
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    N/A
  • Over 1.5 Goals
    N/A
  • Over 2.5 Goals
    1.80
  • Under 0.5 Goals
    N/A
  • Under 1.5 Goals
    N/A
  • Under 2.5 Goals
    2.00

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • FC Minsk
    vs
    Shakhter Soligorsk
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    9
  • 9
    Γκολ Κατά
    3
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 40%
    BTTS:ΝΑΙ
    40%
  • 0.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 21st June
1-0
Friday, 12th June
0-1
Saturday, 6th June
6-1
Monday, 1st June
1-0
Friday, 8th May
1-1
Saturday, 2nd May
2-5
Saturday, 25th April
1-3
Saturday, 18th April
1-0
Sunday, 12th April
0-3
Sunday, 5th April
2-0
Saturday, 28th March
3-2
Sunday, 22nd March
1-3
Sunday, 21st June
1-1
Sunday, 14th June
2-2
Sunday, 7th June
1-0
Saturday, 30th May
0-1
Friday, 22nd May
4-0
Saturday, 16th May
2-0
Sunday, 10th May
0-0
Sunday, 3rd May
4-0
Saturday, 25th April
0-2
Friday, 17th April
1-2
Sunday, 12th April
0-0
Saturday, 4th April
0-0
Saturday, 28th March
0-2
Thursday, 19th March
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

Vysshaya Liga Table

Team
P
W
D
L
PTS
GF
GA
GD
FORM
PPG
1Bate Borisov
15
9
3
3
30
29
16
13
LWDDW
2
2Shakhter Soligorsk
15
7
6
2
27
21
7
14
DDDWW
1.8
3Neman
14
8
2
4
26
21
13
8
WWWWW
1.86
4Dinamo Brest
16
8
2
6
26
31
20
11
DLWWW
1.63
5Torpedo Zhodino
15
7
5
3
26
19
14
5
WDLDW
1.73
6FC Energetik-Bgu Minsk
15
8
2
5
26
22
15
7
WDLLD
1.73
7Dinamo Minsk
15
7
2
6
23
20
12
8
WDWWL
1.53
8FC Isloch Minsk R.
15
7
2
6
23
18
19
-1
WDWDL
1.53
9Slavia Mozyr
16
6
3
7
21
20
28
-8
WLWLL
1.31
10FC Vitebsk
15
5
6
4
21
15
16
-1
LWWDD
1.4
11Ruh Brest
15
4
7
4
19
14
13
1
WDLDL
1.27
12FC Slutsk
16
5
3
8
18
19
26
-7
LLLLD
1.13
13Gorodeya
15
4
3
8
15
12
22
-10
LLWLL
1
14FC Minsk
13
4
2
7
14
15
25
-10
DLLLW
1.08
15Smolevichi-Sti
15
2
5
8
11
17
25
-8
DWLLW
0.73
16Belshina
15
1
3
11
6
10
32
-22
LLWLL
0.4

More From Vysshaya Liga

Saturday, 4th July
Bate Borisov
16:00
FC Energetik-Bgu Minsk
Ανάλυση
Gorodeya
18:00
FC Vitebsk
Ανάλυση
Neman
20:00
FC Isloch Minsk R.
Ανάλυση
Sunday, 5th July
FC Minsk
16:00
Belshina
Ανάλυση
Torpedo Zhodino
18:00
Shakhter Soligorsk
Ανάλυση
Ruh Brest
20:00
Dinamo Minsk
Ανάλυση