Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 25th October
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    10:30
  • Πρωτάθλημα
    V.League 2
  • Αγώνας
    Relegation Round - 4
  • Στάδιο
    Sân vận động Cao Lãnh

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Dong Thap v Bóng đá Huế. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Dong Thap
    vs
    Bóng đá Huế
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 10
    Γκολ Κατά
    5
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 40%
    G/G
    40%
  • 0.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 13th October
1-0
Friday, 9th October
2-2
Wednesday, 30th September
3-0
Friday, 25th September
0-1
Saturday, 25th July
1-3
Sunday, 19th July
1-1
Saturday, 11th July
1-2
Tuesday, 7th July
2-3
Tuesday, 30th June
2-1
Tuesday, 23rd June
3-2
Wednesday, 17th June
2-2
Thursday, 11th June
3-1
Friday, 5th June
5-4
Saturday, 17th October
0-0
Tuesday, 13th October
1-0
Wednesday, 30th September
0-1
Friday, 25th September
1-2
Saturday, 25th July
2-2
Sunday, 19th July
1-0
Monday, 13th July
2-1
Tuesday, 7th July
2-3
Monday, 29th June
2-1
Tuesday, 23rd June
2-1
Thursday, 18th June
0-0
Saturday, 13th June
0-0
Sunday, 7th June
1-3
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

V.League 2 Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Bà Ria Vũng Tàu
11
7
3
1
24
17
7
10
WWWDL
2.18
2Sanna Khanh Hoa
11
6
2
3
20
17
8
9
WDLLL
1.82
3Binh Dinh
11
6
2
3
20
16
10
6
WDWDW
1.82
4Pho Hien
11
5
5
1
20
14
9
5
LWDDW
1.82
5Bình Phước
11
5
2
4
17
10
9
1
WWDLW
1.55
6An Giang
11
4
3
4
15
15
12
3
LLWDW
1.36
7Bóng đá Huế
11
4
3
4
15
13
14
-1
LWDWL
1.36
8Tay Ninh
11
4
2
5
14
9
14
-5
WLLWW
1.27
9Dak Lak
11
2
4
5
10
8
13
-5
LWDDL
0.91
10Can Tho
11
2
3
6
9
16
22
-6
WLDDL
0.82
11Long An
11
2
3
6
9
7
15
-8
LLDDL
0.82
12Dong Thap
11
2
2
7
8
17
26
-9
LLLDW
0.73

More From V.League 2

Saturday, 24th October
An Giang
11:30
Bà Ria Vũng Tàu
Ανάλυση
Sanna Khanh Hoa
13:00
Binh Dinh
Ανάλυση
Pho Hien
13:00
Bình Phước
Ανάλυση
Sunday, 25th October
Dong Thap
10:30
Bóng đá Huế
Ανάλυση
Tay Ninh
11:00
Dak Lak
Ανάλυση
Can Tho
12:00
Long An
Ανάλυση