Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 10
  • Στάδιο
    Stadyen Haradski
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς FC Slutsk v Ruh Brest. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • FC Slutsk
    vs
    Ruh Brest
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 8
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 9
    Γκολ Κατά
    3
  • 100%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 80%
    G/G
    40%
  • 1.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 16th May
3-0
Friday, 8th May
1-2
Saturday, 2nd May
1-2
Sunday, 26th April
3-2
Friday, 17th April
1-2
Saturday, 11th April
1-1
Sunday, 5th April
2-3
Saturday, 28th March
0-1
Sunday, 22nd March
3-1
Sunday, 17th May
0-0
Saturday, 9th May
2-4
Saturday, 2nd May
1-1
Sunday, 26th April
0-0
Saturday, 18th April
1-0
Monday, 13th April
0-0
Saturday, 4th April
1-0
Friday, 27th March
0-1
Friday, 20th March
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ