Sportingbet
Προσφορές* Εγγραφής Sportingbet
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 17 ώρες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Wednesday, 1st July
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 25
  • Στάδιο
    Stadion Neftyanik
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Combo Double chance : FC UFA or draws and -3.5 goals - The chart below is a visual representation of FC UFA and Rubin's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Combo Double chance : FC UFA or draws and -3.5 goals - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων FC UFA και Rubin. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    2.62
  • Χ
    2.80
  • 2
    2.62
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    1.11
  • Over 1.5 Goals
    1.50
  • Over 2.5 Goals
    2.60
  • Under 0.5 Goals
    6.50
  • Under 1.5 Goals
    2.50
  • Under 2.5 Goals
    1.47
  • Και οι 2 ομάδες να Βάλουν Γκόλ
  • Ναι
    2.10
  • Όχι
    1.66

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • FC UFA
    vs
    Rubin
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 2
    Γκολ Υπέρ
    3
  • 3
    Γκολ Κατά
    4
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 20%
    BTTS:ΝΑΙ
    20%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 27th June
0-0
Sunday, 21st June
2-1
Sunday, 15th March
0-0
Monday, 9th March
0-0
Sunday, 1st March
2-0
Saturday, 7th December
0-1
Saturday, 30th November
0-1
Sunday, 24th November
1-1
Sunday, 10th November
0-0
Saturday, 2nd November
1-1
Saturday, 26th October
3-0
Sunday, 20th October
1-1
Saturday, 5th October
0-1
Sunday, 29th September
0-0
Friday, 20th September
1-0
Monday, 16th September
0-0
Saturday, 31st August
1-2
Saturday, 24th August
1-0
Sunday, 18th August
2-0
Sunday, 11th August
1-0
Sunday, 4th August
0-0
Saturday, 27th July
2-1
Saturday, 20th July
2-3
Saturday, 13th July
3-2
Saturday, 27th June
0-2
Saturday, 20th June
1-2
Saturday, 14th March
0-1
Sunday, 8th March
0-1
Sunday, 1st March
0-0
Sunday, 8th December
1-1
Saturday, 30th November
1-1
Saturday, 23rd November
1-2
Saturday, 9th November
0-1
Monday, 4th November
0-0
Friday, 25th October
0-0
Saturday, 19th October
0-0
Saturday, 5th October
2-1
Sunday, 29th September
0-0
Saturday, 21st September
5-0
Sunday, 15th September
2-1
Saturday, 31st August
0-3
Sunday, 25th August
2-1
Sunday, 18th August
1-0
Saturday, 10th August
1-0
Sunday, 4th August
0-1
Monday, 29th July
1-0
Sunday, 21st July
0-1
Monday, 15th July
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

Premier League Table

Team
P
W
D
L
PTS
GF
GA
GD
FORM
PPG
1Zenit Saint Petersburg
25
18
5
2
59
52
12
40
WWWWD
2.36
2Lokomotiv Moscow
25
14
6
5
48
36
26
10
DWWWW
1.92
3Krasnodar
24
12
9
3
45
40
23
17
DWLWW
1.88
4FC Rostov
25
12
6
7
42
43
46
-3
DWLLW
1.68
5CSKA Moscow
25
11
7
7
40
31
26
5
WDLDL
1.6
6Spartak Moscow
25
9
5
11
32
27
27
0
LDWWL
1.28
7FC UFA
25
7
11
7
32
18
20
-2
DDWDD
1.28
8Dinamo Moscow
24
8
8
8
32
21
26
-5
DDWWL
1.33
9PFC Sochi
25
7
8
10
29
38
31
7
DDWWW
1.16
10Ural
24
7
7
10
28
29
44
-15
WLLLD
1.17
11Arsenal Tula
25
8
4
13
28
29
35
-6
LLLLL
1.12
12Rubin
25
6
9
10
27
14
25
-11
DLWWL
1.08
13Akhmat Grozny
25
6
9
10
27
24
33
-9
WDWLL
1.08
14Tambov
25
7
4
14
25
29
33
-4
LLLWL
1
15Krylya Sovetov
25
6
5
14
23
26
36
-10
DLLLW
0.92
16Orenburg
24
6
5
13
23
26
40
-14
LLLLW
0.96

More From Premier League

Saturday, 4th July
Dinamo Moscow
16:30
Arsenal Tula
Ανάλυση
Spartak Moscow
18:30
Tambov
Ανάλυση
Krylya Sovetov
18:30
FC Rostov
Ανάλυση
Lokomotiv Moscow
20:30
PFC Sochi
Ανάλυση
Akhmat Grozny
20:30
CSKA Moscow
Ανάλυση