Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Vysshaya Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 10
  • Στάδιο
    Vitebsky Central Sport Complex
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς FC Vitebsk v Dinamo Minsk. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • FC Vitebsk
    vs
    Dinamo Minsk
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 4
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 6
    Γκολ Κατά
    5
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 40%
    G/G
    60%
  • 1
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 17th May
1-1
Sunday, 10th May
0-0
Sunday, 3rd May
2-3
Sunday, 26th April
2-0
Saturday, 18th April
1-0
Saturday, 11th April
1-1
Sunday, 5th April
0-1
Sunday, 29th March
2-0
Saturday, 21st March
1-0
Sunday, 17th May
1-0
Sunday, 10th May
2-1
Saturday, 2nd May
1-2
Friday, 24th April
1-3
Thursday, 16th April
2-0
Saturday, 11th April
1-0
Friday, 3rd April
2-0
Saturday, 28th March
3-2
Friday, 20th March
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live