Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 25th October
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    04:30
  • Πρωτάθλημα
    USL Championship
  • Αγώνας
    Conference - Finals
  • Στάδιο
    Casino Arizona Field

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Phoenix Rising v El Paso Locomotive. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Phoenix Rising
    vs
    El Paso Locomotive
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 9
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 7
    Γκολ Κατά
    2
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    20%
  • 1.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 11th October
1-0
Sunday, 4th October
4-1
Thursday, 1st October
3-1
Sunday, 27th September
1-0
Sunday, 20th September
2-3
Saturday, 12th September
5-1
Sunday, 6th September
0-2
Sunday, 30th August
2-1
Sunday, 23rd August
3-3
Wednesday, 19th August
1-4
Sunday, 16th August
2-0
Sunday, 9th August
5-2
Sunday, 2nd August
3-1
Sunday, 26th July
1-0
Friday, 17th July
1-1
Sunday, 12th July
4-0
Sunday, 8th March
6-1
Sunday, 11th October
2-2
Sunday, 4th October
0-4
Thursday, 1st October
0-0
Sunday, 27th September
0-0
Sunday, 20th September
1-0
Thursday, 17th September
2-1
Sunday, 13th September
2-1
Sunday, 6th September
3-2
Sunday, 30th August
2-1
Sunday, 23rd August
0-0
Sunday, 16th August
0-1
Sunday, 9th August
4-2
Sunday, 2nd August
3-1
Saturday, 25th July
1-2
Thursday, 16th July
2-2
Sunday, 12th July
1-0
Saturday, 7th March
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

USL Championship Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Reno 1868
16
11
3
2
36
43
21
22
N/A
2.25
2Sacramento Republic
16
8
6
2
30
27
17
10
N/A
1.88
3Tacoma Defiance
16
4
2
10
14
25
32
-7
N/A
0.88
4Portland Timbers II
16
3
0
13
9
20
50
-30
N/A
0.56

More From USL Championship

Sunday, 25th October
Louisville City
03:30
Tampa Bay Rowdies
Ανάλυση
Phoenix Rising
04:30
El Paso Locomotive
Ανάλυση