Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 4th July
  • Κατάσταση
    2-2 / FT
  • Ώρα έναρξης
    22:45
  • Πρωτάθλημα
    Segunda Division
  • Αγώνας
    Regular Season - 38
  • Στάδιο
    Estadio Fernando Torres

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Η Fuenlabrada φιλοξενεί τους Mirandes στο Segunda Division από την Ισπανία. Η Fuenlabrada χρειάζεται βελτίωση. Κέρδισαν μόλις το 40% των πέντε τελευταίων αγώνων που έπαιξαν. Αυτή η πρόσφατη περίοδος δείχνει μια στροφή στη φόρμα, καθώς το συνολικό ποσοστό νίκης αυτής της σεζόν είναι 32%. Φιλοξενούν Mirandes, που αγωνίστηκε στο δρόμο αυτή τη σεζόν. Κέρδισαν μόλις το 28% των παιχνιδιών τους. Θα προκαλέσει άλλη ήττα η Fuenlabrada; Αυτό μπορεί να είναι ένα σφιχτό παιχνίδι. Στα 5 τελευταία παιχνίδια, και οι δύο σημείωσαν 6 γκολ. Στατιστικά, η Fuenlabrada είναι η καλύτερη ομάδα. Έκανε 1,35 PPG (Πόντοι ανά παιχνίδι) αυτή τη σεζόν.

Fuenlabrada Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Fuenlabrada ήταν νίκη με το σκορ 1-3. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Ponferradina. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Extremadura. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με αδιέξοδο. Το Fuenlabrada έχει παίξει 37 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 32% των παιχνιδιών τους έχει 1.35 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Fuenlabrada αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.56 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.16.

Κοιτάζοντας τον οδηγό φόρμας, Το Fuenlabrada έχει σε μέση κατάσταση. Κέρδισαν το 40% των αγώνων. Μπορούν να βελτιωθούν σήμερα; Παραδέχτηκαν τα τελευταία 2 παιχνίδια που παίζονται και έχουν σημειώσει γκολ στα τελευταία 2 παιχνίδια που παίζονται Μπορούν να τα καταφέρουν 3/3 σε αυτό το παιχνίδι;

Mirandes Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Mirandes ήταν ήττα με το σκορ 1-0. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Oviedo. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Almeria. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με αδιέξοδο. Το Mirandes έχει παίξει 37 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 30% των παιχνιδιών τους έχει 1.32 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Mirandes αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.53 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 1.11.

Πρόσφατα, Το Mirandes έχει σε τρομερή κατάσταση. Κέρδισαν το 20% των αγώνων. Θα βελτιωθούν σε αυτό το παιχνίδι; Δυσκολεύτηκαν να υπερασπιστούν πρόσφατα και παραδέχτηκαν τα τελευταία 12 παιχνίδια και δεν κατάφερε να σκοράρει στα 5 τελευταία παιχνίδια.

Analysis - Predictions of Match

Fuenlabrada hosts Mirandes in Segunda Division from Spain. Fuenlabrada is in need of improvement. They have won just 40% of the last five games played. This recent run signifies a turn in form, as their total win percentage this season is 32%. They are hosting Mirandes, who has struggled on the road this season. They have won just 28% of their games. Will Fuenlabrada inflict another defeat? This might be a tight game. In the last 5 games, they have both scored 6 goals. Statistically, Fuenlabrada is the better team. They have picked up 1.35 PPG (Points Per Game) this season.

Fuenlabrada Analysis

The previous fixture for Fuenlabrada was a 1-3 away win against Ponferradina. Before that, they played Extremadura. That game ended with a draw. Fuenlabrada has played 37 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 32% of their games and has picked up 1.35 points per game (PPG). Fuenlabrada performs better at home, where they have averaged 1.56 points per game (vs 1.16 away from home).

Recently, Fuenlabrada has been in average form, winning 40% of games. Can they begin to find some consistency starting with this fixture? They have conceded in the last 2 games played and has scored in the last 2 games played. Can they make it 3/3?

Mirandes Analysis

The previous fixture for Mirandes was a 1-0 away defeat against Oviedo. Before that, they played Almeria. That game ended with a draw. Mirandes has played 37 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 30% of their games and has picked up 1.32 points per game (PPG). Mirandes performs better at home, where they have averaged 1.53 points per game (vs 1.11 away from home).

Looking at the form guide, Mirandes has been in poor form, winning just 20% of games. Will they turn their fortunes around today? They have struggled to defend recently and have conceded in the last 12 games and failed to score in their previous fixture.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : Fuenlabrada or draws - The chart below is a visual representation of Fuenlabrada and Mirandes's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : Fuenlabrada or draws - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Fuenlabrada και Mirandes. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Fuenlabrada
    vs
    Mirandes
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 4
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 2
    Γκολ Κατά
    10
  • 0%
    +2.5 Γκολ
    100%
  • 20%
    BTTS:ΝΑΙ
    100%
  • 1.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 28th June
1-1
Thursday, 25th June
0-0
Sunday, 21st June
2-0
Wednesday, 17th June
1-0
Friday, 12th June
1-0
Saturday, 7th March
2-0
Sunday, 1st March
3-4
Saturday, 22nd February
0-0
Sunday, 16th February
0-1
Saturday, 8th February
0-0
Sunday, 2nd February
0-1
Saturday, 25th January
1-0
Friday, 17th January
0-0
Tuesday, 14th January
1-1
Saturday, 4th January
0-0
Sunday, 22nd December
1-1
Sunday, 15th December
2-2
Friday, 6th December
2-2
Sunday, 1st December
1-0
Sunday, 24th November
2-0
Saturday, 16th November
3-2
Sunday, 10th November
0-0
Saturday, 2nd November
1-1
Sunday, 27th October
1-3
Sunday, 20th October
0-1
Wednesday, 16th October
2-1
Sunday, 13th October
2-1
Sunday, 6th October
2-0
Tuesday, 1st October
1-0
Saturday, 28th September
2-2
Sunday, 22nd September
0-1
Sunday, 15th September
2-0
Saturday, 7th September
1-1
Saturday, 31st August
2-1
Sunday, 25th August
1-2
Saturday, 17th August
0-2
Sunday, 28th June
2-2
Wednesday, 24th June
4-1
Sunday, 21st June
1-2
Thursday, 18th June
1-2
Sunday, 14th June
2-1
Sunday, 8th March
1-2
Sunday, 1st March
1-1
Sunday, 23rd February
3-2
Wednesday, 19th February
1-1
Sunday, 16th February
1-1
Sunday, 9th February
2-2
Sunday, 2nd February
0-0
Sunday, 26th January
2-2
Wednesday, 15th January
3-3
Saturday, 4th January
0-0
Sunday, 22nd December
0-3
Saturday, 14th December
2-0
Saturday, 7th December
3-1
Saturday, 30th November
0-0
Sunday, 24th November
1-2
Sunday, 17th November
2-1
Saturday, 9th November
2-0
Sunday, 3rd November
4-2
Saturday, 26th October
0-0
Sunday, 20th October
1-2
Sunday, 13th October
2-1
Saturday, 5th October
2-0
Wednesday, 2nd October
1-1
Sunday, 29th September
1-1
Friday, 20th September
2-2
Tuesday, 17th September
4-0
Saturday, 14th September
1-1
Sunday, 8th September
2-1
Saturday, 31st August
2-0
Saturday, 24th August
1-2
Saturday, 17th August
2-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live

Segunda Division Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Huesca
42
21
7
14
70
55
42
13
WWLWL
1.67
2Cadiz
42
19
12
11
69
50
39
11
LLLWW
1.64
3Zaragoza
42
18
11
13
65
59
53
6
WLLDL
1.55
4Almeria
42
17
13
12
64
62
43
19
DLWLL
1.52
5Girona
42
17
12
13
63
48
43
5
LWDWD
1.5
6Elche
42
16
13
13
61
52
44
8
WLWLW
1.45
7Rayo Vallecano
42
13
21
8
60
60
50
10
WDLWW
1.43
8Fuenlabrada
42
15
15
12
60
47
40
7
LWWWD
1.43
9Las Palmas
42
14
15
13
57
49
46
3
WDWLW
1.36
10Alcorcon
42
13
18
11
57
52
50
2
WLDLD
1.36
11Mirandes
42
13
17
12
56
55
59
-4
LWLWD
1.33
12Tenerife
42
14
13
15
55
50
46
4
LLDDW
1.31
13Sporting Gijon
42
14
12
16
54
40
38
2
LLWDD
1.29
14Malaga
42
11
20
11
53
35
33
2
DWLWD
1.26
15Oviedo
42
13
14
15
53
49
53
-4
LWWWL
1.26
16Lugo
42
12
16
14
52
43
54
-11
WWDWD
1.24
17Albacete
42
13
13
16
52
36
46
-10
WWLDD
1.24
18Ponferradina
42
12
15
15
51
45
50
-5
LWLLL
1.21
19Deportivo La Coruna
42
12
15
15
51
43
60
-17
WLLLW
1.21
20Numancia
42
13
11
18
50
45
53
-8
WLWLW
1.19
21Extremadura
42
10
13
19
43
43
59
-16
LWWLL
1.02
22Racing Santander
42
5
18
19
33
39
56
-17
LLWLL
0.79

More From Segunda Division

Wednesday, 22nd July
Almeria
21:00
Girona
Ανάλυση
Sunday, 16th August
Zaragoza
23:00
Elche
Ανάλυση