Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Tuesday, 16th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    13:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Classic
  • Αγώνας
    Regular Season - 7
  • Στάδιο
    Gangneung Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Gangwon FC v Ulsan Hyundai FC. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Gangwon FC
    vs
    Ulsan Hyundai FC
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    10
  • 6
    Γκολ Κατά
    4
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 1.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 13th June
2-2
Friday, 5th June
1-2
Saturday, 30th May
1-0
Saturday, 23rd May
1-1
Saturday, 16th May
2-0
Sunday, 10th May
3-1
Saturday, 13th June
1-0
Saturday, 6th June
0-4
Saturday, 30th May
1-1
Sunday, 24th May
1-1
Sunday, 17th May
2-3
Saturday, 9th May
4-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Premier League Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Van
4
3
0
1
9
4
2
2
LWWW
2.25
2Artsakh
4
2
1
1
7
7
4
3
WWLD
1.75
3Banants Yerevan
4
2
1
1
7
5
4
1
LWDW
1.75
4Alashkert
4
2
1
1
7
3
2
1
WLWD
1.75
5Ararat
3
2
0
1
6
5
2
3
WLW
2
6Lori
4
2
0
2
6
3
5
-2
WLWL
1.5
7Pyunik Yerevan
5
1
1
3
4
2
3
-1
LWLDL
0.8
8Gandzasar
4
1
1
2
4
7
5
2
WLDL
1
9Ararat-Armenia
3
0
2
1
2
2
3
-1
LDD
0.67
10Shirak
3
0
1
2
1
2
10
-8
LLD
0.33

More From K-League Classic

Friday, 2nd October
VIFK
18:30
Kiisto
Ανάλυση
Sunday, 4th October
PS Kemi Kings
14:00
JBK
Ανάλυση
Vaajakoski
14:00
OLS
Ανάλυση
JS Hercules
14:00
JJK
Ανάλυση