Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Friday, 26th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    13:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Classic
  • Αγώνας
    Regular Season - 9
  • Στάδιο
    Gwangju World Cup Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Gwangju FC v Pohang Steelers. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Gwangju FC
    vs
    Pohang Steelers
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 7
    Γκολ Υπέρ
    11
  • 4
    Γκολ Κατά
    9
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 21st June
1-0
Wednesday, 17th June
2-1
Sunday, 14th June
3-1
Sunday, 7th June
0-1
Saturday, 30th May
1-1
Saturday, 23rd May
1-0
Sunday, 17th May
1-0
Saturday, 9th May
0-2
Saturday, 20th June
2-0
Tuesday, 16th June
1-2
Saturday, 13th June
2-4
Saturday, 6th June
0-4
Sunday, 31st May
1-4
Friday, 22nd May
1-2
Saturday, 16th May
1-1
Sunday, 10th May
2-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ