Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 21st June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    12:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Challenge
  • Αγώνας
    Regular Season - 7
  • Στάδιο
    Changwon Football Center
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Gyeongnam FC v Bucheon FC 1995. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Gyeongnam FC
    vs
    Bucheon FC 1995
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 10
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 10
    Γκολ Κατά
    4
  • 100%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 100%
    G/G
    40%
  • 1.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 15th June
2-1
Saturday, 30th May
2-2
Wednesday, 27th May
3-1
Sunday, 24th May
2-3
Sunday, 17th May
2-2
Sunday, 10th May
0-0
Sunday, 14th June
0-1
Sunday, 31st May
1-2
Tuesday, 26th May
0-1
Saturday, 23rd May
0-2
Saturday, 16th May
2-1
Sunday, 10th May
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Serie A Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Napoli
2
2
0
0
6
8
0
8
WW
3
2Atalanta
2
2
0
0
6
8
3
5
WW
3
3Inter
2
2
0
0
6
9
5
4
WW
3
4AC Milan
2
2
0
0
6
4
0
4
WW
3
5Verona
2
2
0
0
6
4
0
4
WW
3
6Sassuolo
2
1
1
0
4
5
2
3
WD
2
7Juventus
2
1
1
0
4
5
2
3
DW
2
8Bologna
2
1
0
1
3
4
3
1
WL
1.5
9Fiorentina
2
1
0
1
3
4
4
0
LW
1.5
10Spezia
2
1
0
1
3
3
4
-1
WL
1.5
11Lazio
2
1
0
1
3
3
4
-1
LW
1.5
12Benevento
2
1
0
1
3
5
7
-2
LW
1.5
13Genoa
2
1
0
1
3
4
7
-3
LW
1.5
14Cagliari
2
0
1
1
1
1
3
-2
LD
0.5
15AS Roma
2
0
1
1
1
2
5
-3
DL
0.5
16Torino
2
0
0
2
0
2
5
-3
LL
0
17Udinese
2
0
0
2
0
0
3
-3
LL
0
18Sampdoria
2
0
0
2
0
2
6
-4
LL
0
19Crotone
2
0
0
2
0
1
6
-5
LL
0
20Parma
2
0
0
2
0
1
6
-5
LL
0

More From K-League Challenge

Friday, 2nd October
HJS Akatemia
18:30
TPV
Ανάλυση
FC jazz
18:30
P-Iirot
Ανάλυση
Sunday, 4th October
Ilves II
15:00
Atlantis
Ανάλυση
FC Espoo
15:00
SalPa
Ανάλυση
PIF
15:00
Klubi-04
Ανάλυση