Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 30th May
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    FNL
  • Αγώνας
    Regular Season - 19
  • Στάδιο
    Všesportovní stadion
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Hradec Králové v Třinec. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Hradec Králové
    vs
    Třinec
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 8
    Γκολ Υπέρ
    5
  • 5
    Γκολ Κατά
    6
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 26th May
1-2
Sunday, 8th March
1-1
Saturday, 23rd November
1-2
Sunday, 10th November
3-0
Friday, 1st November
2-0
Sunday, 27th October
1-2
Sunday, 20th October
0-2
Saturday, 5th October
1-0
Saturday, 28th September
2-1
Saturday, 21st September
1-0
Sunday, 15th September
1-2
Friday, 30th August
4-2
Friday, 23rd August
2-0
Saturday, 17th August
1-1
Friday, 9th August
8-0
Saturday, 3rd August
3-3
Monday, 29th July
0-2
Saturday, 20th July
0-0
Tuesday, 26th May
1-0
Friday, 6th March
2-0
Saturday, 23rd November
1-1
Saturday, 9th November
1-1
Saturday, 2nd November
2-2
Saturday, 26th October
0-1
Saturday, 19th October
1-0
Saturday, 5th October
3-2
Sunday, 29th September
0-2
Saturday, 21st September
4-2
Saturday, 14th September
1-2
Saturday, 31st August
1-1
Saturday, 24th August
2-2
Saturday, 17th August
1-1
Saturday, 10th August
1-0
Saturday, 3rd August
0-1
Sunday, 28th July
2-2
Saturday, 20th July
2-3
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ