Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 21st June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    12:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Classic
  • Αγώνας
    Regular Season - 9
  • Στάδιο
    Sungui Arena Park
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Incheon United v Busan I Park. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Incheon United
    vs
    Busan I Park
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    0%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    5
  • 10
    Γκολ Κατά
    7
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    80%
  • 0
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 17th June
2-1
Saturday, 13th June
1-0
Friday, 5th June
1-2
Sunday, 31st May
1-4
Saturday, 23rd May
1-0
Sunday, 17th May
0-0
Saturday, 9th May
0-0
Wednesday, 17th June
2-2
Sunday, 14th June
3-1
Saturday, 6th June
1-1
Saturday, 30th May
0-0
Sunday, 24th May
1-1
Saturday, 16th May
1-2
Sunday, 10th May
2-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ