Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 5th July
  • Κατάσταση
    1-2 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:15
  • Πρωτάθλημα
    Serie A
  • Αγώνας
    Regular Season - 30
  • Στάδιο
    Stadio Giuseppe Meazza

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Η Ίντερ φιλοξενεί τη Μπολόνια στη Σέριε Α από την Ιταλία. Η Ίντερ ήταν σε μικτή φόρμα πρόσφατα, κέρδισε το 60% των πέντε τελευταίων αγώνων που έπαιξαν. Πρόκειται για μια πτώση της συνολικής τους φόρμας αυτή τη σεζόν, όπου έχουν κερδίσει το 66% των αγώνων. Φιλοξενούν την Μπολόνια, η οποία αγωνίστηκε στο δρόμο αυτή τη σεζόν. Κέρδισαν μόλις το 43% των παιχνιδιών τους. Θα προκαλέσει άλλη ήττα η Ίντερ; Είναι η φιλοξενούμενη ομάδα που έχει το καλύτερο ρεκόρ στα πρόσφατα παιχνίδια. Έχουν σημειώσει 4 στα 5 τελευταία παιχνίδια , σε σύγκριση με τα 13 που σκόραρε η Ίντερ. Στατιστικά, το Inter είναι η καλύτερη ομάδα. Έκανε 2,21 PPG (Πόντοι ανά παιχνίδι) αυτή τη σεζόν.

Inter Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Inter ήταν νίκη με το σκορ 6-0. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Brescia. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Parma. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Inter έχει παίξει 29 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι pretty happy with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 66% των παιχνιδιών τους έχει 2.21 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Οι περισσότερες ομάδες προτιμούν να παίζουν στο γήπεδο τους, αλλά όχι στο Inter. Έχουν κερδίσει περισσότερους πόντους όταν παίζουν εκτός έδρας φέτος.

Πρόσφατα, Το Inter έχει σε καλή κατάσταση. Κέρδισαν το 60% των αγώνων. Μπορούν να κερδίσουν άλλη μια νίκη σήμερα; Εάν το Inter κερδίσει αυτό το παιχνίδι σήμερα, θα έχουν κερδίσει τα 3 τελευταία παιχνίδια που έχουν παίξει. Στον τελευταίο αγώνα, η Inter δεν δέχτηκε κανένα γκολ και έχουν σημειώσει γκολ στα τελευταία 4 παιχνίδια που παίζονται Μπορούν να τα καταφέρουν 5/5 σε αυτό το παιχνίδι;

Bologna Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Bologna ήταν αδιέξοδο με το σκορ 1-1. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Cagliari. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Sampdoria. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Bologna έχει παίξει 29 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 34% των παιχνιδιών τους έχει 1.31 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Οι περισσότερες ομάδες προτιμούν να παίζουν στο γήπεδο τους, αλλά όχι στο Bologna. Έχουν κερδίσει περισσότερους πόντους όταν παίζουν εκτός έδρας φέτος.

Κοιτάζοντας τον οδηγό φόρμας, Το Bologna έχει σε τρομερή κατάσταση. Κέρδισαν το 20% των αγώνων. Θα βελτιωθούν σε αυτό το παιχνίδι; Δυσκολεύτηκαν να υπερασπιστούν πρόσφατα και παραδέχτηκαν τα τελευταία 24 παιχνίδια και έχουν σημειώσει γκολ στα τελευταία 2 παιχνίδια που παίζονται Μπορούν να τα καταφέρουν 3/3 σε αυτό το παιχνίδι;

Analysis - Predictions of Match

Inter hosts Bologna in Serie A from Italy. Inter has been in mixed form recently, winning 60% of the last five games played. This is a decline on their overall form this season, where they have won 66% of games played. They are hosting Bologna, who has struggled on the road this season. They have won just 43% of their games. Will Inter inflict another defeat? It's the away team that has the better scoring record in recent games. They have scored 4 in the last 5 games, compared to the 13 scored by Inter. Statistically, Inter is the better team. They have picked up 2.21 PPG (Points Per Game) this season.

Inter Analysis

The previous fixture for Inter was a 6-0 home win against Brescia. Before that, they played Parma. That game ended with a win. Inter has played 29 games this season. They will be pretty happy with the season so far. They have won 66% of their games and has picked up 2.21 points per game (PPG). Unlike most teams, Inter performs better on the road, where they have averaged 2.29 points per game (vs 2.13 at home).

Looking at the form guide, Inter has been in pretty good form, winning 60% of games. Might another victory be on the cards here? Inter will be looking to make it 3 wins from 3 as they have won the last 2 games played. In the last match, Inter conceded no goals and has scored in the last 4 games played. Can they make it 5/5?

Bologna Analysis

The previous fixture for Bologna was a 1-1 home draw against Cagliari. Before that, they played Sampdoria. That game ended with a win. Bologna has played 29 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 34% of their games and has picked up 1.31 points per game (PPG). Unlike most teams, Bologna performs better on the road, where they have averaged 1.43 points per game (vs 1.2 at home).

Looking at the form guide, Bologna has been in poor form, winning just 20% of games. Will they turn their fortunes around today? They have struggled to defend recently and have conceded in the last 24 games and has scored in the last 2 games played. Can they make it 3/3?

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Winner : Inter - The chart below is a visual representation of Inter and Bologna's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Winner : Inter - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Inter και Bologna. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Inter
    vs
    Bologna
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 13
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 7
    Γκολ Κατά
    7
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 60%
    BTTS:ΝΑΙ
    60%
  • 2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 1st July
6-0
Sunday, 28th June
1-2
Wednesday, 24th June
3-3
Sunday, 21st June
2-1
Sunday, 8th March
2-0
Sunday, 16th February
2-1
Sunday, 9th February
4-2
Sunday, 2nd February
0-2
Sunday, 26th January
1-1
Sunday, 19th January
1-1
Saturday, 11th January
1-1
Monday, 6th January
1-3
Saturday, 21st December
4-0
Sunday, 15th December
1-1
Friday, 6th December
0-0
Sunday, 1st December
2-1
Saturday, 23rd November
0-3
Saturday, 9th November
2-1
Saturday, 2nd November
1-2
Tuesday, 29th October
1-2
Saturday, 26th October
2-2
Sunday, 20th October
3-4
Sunday, 6th October
1-2
Saturday, 28th September
1-3
Wednesday, 25th September
1-0
Saturday, 21st September
0-2
Saturday, 14th September
1-0
Sunday, 1st September
1-2
Monday, 26th August
4-0
Wednesday, 1st July
1-1
Sunday, 28th June
1-2
Monday, 22nd June
0-2
Saturday, 29th February
2-0
Saturday, 22nd February
1-1
Saturday, 15th February
0-3
Friday, 7th February
2-3
Saturday, 1st February
2-1
Saturday, 25th January
1-3
Sunday, 19th January
1-1
Sunday, 12th January
1-0
Monday, 6th January
1-1
Sunday, 22nd December
2-3
Sunday, 15th December
2-1
Sunday, 8th December
2-3
Sunday, 1st December
1-2
Sunday, 24th November
2-2
Friday, 8th November
3-1
Saturday, 2nd November
1-2
Wednesday, 30th October
3-2
Sunday, 27th October
2-1
Saturday, 19th October
2-1
Sunday, 6th October
2-2
Sunday, 29th September
1-0
Wednesday, 25th September
0-0
Sunday, 22nd September
1-2
Sunday, 15th September
3-4
Friday, 30th August
1-0
Sunday, 25th August
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live

Serie A Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Juventus
38
26
5
7
83
76
43
33
LLWLW
2.18
2Inter
38
24
10
4
82
81
36
45
WWWDD
2.16
3Atalanta
38
23
9
6
78
98
48
50
LWDWD
2.05
4Lazio
38
24
6
8
78
79
42
37
LWWWL
2.05
5AS Roma
38
21
7
10
70
77
51
26
WWWWD
1.84
6AC Milan
38
19
9
10
66
63
46
17
WWDWW
1.74
7Napoli
38
18
8
12
62
61
50
11
WLWLW
1.63
8Sassuolo
38
14
9
15
51
69
63
6
LWLLD
1.34
9Verona
38
12
13
13
49
47
51
-4
LWLDD
1.29
10Fiorentina
38
12
13
13
49
51
48
3
WWLDW
1.29
11Parma
38
14
7
17
49
56
57
-1
WLWWL
1.29
12Bologna
38
12
11
15
47
52
65
-13
DLWLL
1.24
13Udinese
38
12
9
17
45
37
51
-14
WLWWL
1.18
14Cagliari
38
11
12
15
45
52
56
-4
LWLLD
1.18
15Sampdoria
38
12
6
20
42
48
65
-17
DLLLW
1.11
16Torino
38
11
7
20
40
46
68
-22
DLDDL
1.05
17Genoa
38
10
9
19
39
47
73
-26
WLLWW
1.03
18Lecce
38
9
8
21
35
52
85
-33
LWLWL
0.92
19Brescia
38
6
7
25
25
35
79
-44
DLLLW
0.66
20Spal
38
5
5
28
20
27
77
-50
LLDLL
0.53