Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Wednesday, 17th June
  • Κατάσταση
    PST
  • Ώρα έναρξης
    22:00
  • Πρωτάθλημα
    Euro Championship
  • Αγώνας
    Group Stage - 2
  • Στάδιο
    Stadio Olimpico
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Italy v Switzerland. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Italy
    vs
    Switzerland
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 100%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 21
    Γκολ Υπέρ
    13
  • 2
    Γκολ Κατά
    2
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 40%
    G/G
    20%
  • 3
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 18th November
9-1
Friday, 15th November
0-3
Tuesday, 15th October
0-5
Saturday, 12th October
2-0
Sunday, 8th September
1-2
Thursday, 5th September
1-3
Tuesday, 11th June
2-1
Saturday, 8th June
0-3
Tuesday, 26th March
6-0
Saturday, 23rd March
2-0
Monday, 18th November
1-6
Friday, 15th November
1-0
Tuesday, 15th October
2-0
Saturday, 12th October
1-0
Sunday, 8th September
4-0
Thursday, 5th September
1-1
Tuesday, 26th March
3-3
Saturday, 23rd March
0-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ