Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Premier League
  • Αγώνας
    Regular Season - 25
  • Στάδιο
    Jimma Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Jimma Aba Jifar v Suhul Shire. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Jimma Aba Jifar
    vs
    Suhul Shire
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 5
    Γκολ Κατά
    9
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 40%
    G/G
    60%
  • 0.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Thursday, 12th March
1-1
Sunday, 8th March
1-0
Friday, 21st February
1-0
Sunday, 16th February
2-1
Sunday, 9th February
1-0
Sunday, 2nd February
1-0
Wednesday, 29th January
0-0
Saturday, 25th January
1-1
Saturday, 18th January
1-2
Saturday, 11th January
3-1
Wednesday, 8th January
1-0
Saturday, 4th January
0-0
Saturday, 28th December
2-1
Saturday, 21st December
0-0
Sunday, 15th December
1-2
Wednesday, 11th December
0-0
Monday, 2nd December
0-0
Thursday, 12th March
2-1
Saturday, 7th March
6-1
Sunday, 23rd February
1-0
Sunday, 16th February
0-0
Sunday, 9th February
1-1
Sunday, 2nd February
3-0
Wednesday, 29th January
1-0
Saturday, 25th January
1-1
Friday, 17th January
2-0
Sunday, 12th January
0-2
Tuesday, 7th January
1-0
Saturday, 4th January
0-0
Saturday, 28th December
1-1
Saturday, 21st December
0-0
Saturday, 14th December
0-3
Sunday, 8th December
4-1
Monday, 2nd December
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live