Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 εβδομάδες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Friday, 2nd October
  • Κατάσταση
    3-2 / FT
  • Ώρα έναρξης
    20:30
  • Πρωτάθλημα
    Segunda Division
  • Αγώνας
    Regular Season - 11
  • Στάδιο
    N/A

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    1.91
  • Χ
    3.20
  • 2
    3.60
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    N/A
  • Over 1.5 Goals
    N/A
  • Over 2.5 Goals
    2.30
  • Under 0.5 Goals
    N/A
  • Under 1.5 Goals
    N/A
  • Under 2.5 Goals
    1.60

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Juventud
    vs
    Rampla Juniors
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 6
    Γκολ Κατά
    7
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 80%
    G/G
    80%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 28th September
1-1
Tuesday, 22nd September
1-0
Friday, 18th September
2-2
Monday, 14th September
1-1
Tuesday, 8th September
2-1
Friday, 4th September
0-0
Monday, 31st August
1-0
Monday, 24th August
3-0
Tuesday, 18th August
1-2
Thursday, 13th August
0-0
Monday, 28th September
1-2
Tuesday, 22nd September
1-1
Saturday, 19th September
3-2
Tuesday, 15th September
1-0
Monday, 7th September
1-2
Friday, 4th September
3-1
Monday, 31st August
0-0
Tuesday, 25th August
2-1
Monday, 17th August
0-0
Wednesday, 12th August
1-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Segunda Division Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Cerrito
15
8
5
2
29
28
16
12
LWDWD
1.93
2Villa Espanola
15
8
3
4
27
27
18
9
DWWWL
1.8
3Rampla Juniors
15
6
5
4
23
20
15
5
WWDDL
1.53
4Juventud
15
5
7
3
22
18
12
6
WDWDW
1.47
5Tacuarembo
14
5
4
5
19
11
12
-1
LDWWW
1.36
6Atenas
15
4
6
5
18
13
17
-4
DWDDD
1.2
7Racing Montevideo
15
3
8
4
17
17
19
-2
DDWDL
1.13
8Villa Teresa
14
4
5
5
17
13
17
-4
LLDWW
1.21
9SUD America
15
4
5
6
17
18
24
-6
DLLDL
1.13
10Rocha
15
3
7
5
16
13
19
-6
LDLDD
1.07
11Albion FC
15
3
6
6
15
16
20
-4
LLWLD
1
12Central Espanol
15
4
3
8
15
14
19
-5
WLLLW
1

More From Segunda Division

Saturday, 24th October
Villa Espanola
18:00
Central Espanol
Ανάλυση
Albion FC
18:00
Villa Teresa
Ανάλυση
Atenas
18:00
SUD America
Ανάλυση
Cerrito
18:00
Racing Montevideo
Ανάλυση
Tacuarembo
18:00
Juventud
Ανάλυση
Rocha
18:00
Rampla Juniors
Ανάλυση