Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Saturday, 4th July
  • Κατάσταση
    4-1 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:15
  • Πρωτάθλημα
    Serie A
  • Αγώνας
    Regular Season - 30
  • Στάδιο
    Allianz Stadium

Ανάλυση - Προβλέψεις αγώνα

Η Γιουβέντους φιλοξενεί τον Τορίνο στη Σέριε Α από την Ιταλία. Η Γιουβέντους θα είναι πρόθυμη να συνεχίσει την καλή της φόρμα σε αυτό το προσκήνιο. Κέρδισαν το 100% των πέντε τελευταίων αγώνων που έπαιξαν. Αυτή η πρόσφατη εκτέλεση υποδηλώνει μια στροφή στη φόρμα, καθώς το συνολικό ποσοστό νίκης αυτής της σεζόν είναι 79%. Φιλοξενούν < mark> Torino, ο οποίος έχει αγωνιστεί στο δρόμο αυτή τη σεζόν. Κέρδισαν μόλις το 29% των παιχνιδιών τους. Θα προκαλέσει άλλη ήττα η Γιουβέντους; Είναι η φιλοξενούμενη ομάδα που έχει το καλύτερο ρεκόρ στα πρόσφατα παιχνίδια. Έχουν σημειώσει 6 στα 5 τελευταία παιχνίδια , σε σύγκριση με τα 13 που σκόραρε η Γιουβέντους. Στατιστικά, Η Γιουβέντους είναι η καλύτερη ομάδα. Έκανε 2,48 PPG (Πόντοι ανά παιχνίδι) αυτή τη σεζόν.

Juventus Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Juventus ήταν νίκη με το σκορ 1-3. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Genoa. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Lecce. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με νίκη. Το Juventus έχει παίξει 29 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι absolutely delighted with με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 79% των παιχνιδιών τους έχει 2.48 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Juventus αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 2.86 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 2.13.

Πρόσφατα, Το Juventus έχει σε άριστη κατάσταση. Κέρδισαν το 100% των αγώνων. Μπορούν να συνεχίσουν αυτή τη θετική ορμή; Εάν το Juventus κερδίσει αυτό το παιχνίδι σήμερα, θα έχουν κερδίσει τα 7 τελευταία παιχνίδια που έχουν παίξει. Παραδέχτηκαν στον τελευταίο αγώνα και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν σε αυτό το παιχνίδι. Έχουν σημειώσει γκολ στα 26 τελευταία παιχνίδια που παίζονται. Μπορούν να τα καταφέρουν 27/27 σε αυτό το παιχνίδι;

Torino Ανάλυση

Το προηγούμενο αποτέλεσμα για το Torino ήταν ήττα με το σκορ 1-2. Αυτό το παιχνίδι ήταν εναντίον του Lazio. Πριν από αυτό, έπαιξαν εναντίον του Cagliari. Αυτό το παιχνίδι τελείωσε με ήττα. Το Torino έχει παίξει 29 φορές αυτή τη σεζόν. Θα είναι looking to improve on με τη σεζόν μέχρι στιγμής. Κέρδισαν το 31% των παιχνιδιών τους έχει 1.07 πόντους ανά παιχνίδι (PPG). Το Torino αποδίδει καλύτερα στο γήπεδο τους, όπου έχουν κερδίσει 1.2 πόντους ανά παιχνίδι. Όταν παίζουν εκτός έδρας, έχουν κερδίσει 0.93.

Ερχόμενοι σε αυτό το προσάρτημα, Το Torino έχει σε τρομερή κατάσταση. Κέρδισαν το 20% των αγώνων. Θα βελτιωθούν σε αυτό το παιχνίδι; Το Torino πήγε 2 παιχνίδια χωρίς νίκη. Θα επιτύχουν τελικά μια νίκη ή θα είναι 3/3 ήττες για αυτήν την ομάδα; Παραδέχτηκαν τα τελευταία 2 παιχνίδια που παίζονται και είναι πολύ πιθανό να σκοράρουν σε αυτό το παιχνίδι. Έχουν σημειώσει γκολ στα 5 τελευταία παιχνίδια που παίζονται. Μπορούν να τα καταφέρουν 6/6 σε αυτό το παιχνίδι;

Analysis - Predictions of Match

Juventus hosts Torino in Serie A from Italy. Juventus will be keen to continue their good form in this fixture. They have won 100% of the last five games played. This recent run signifies a turn in form, as their total win percentage this season is 79%. They are hosting Torino, who has struggled on the road this season. They have won just 29% of their games. Will Juventus inflict another defeat? It's the away team that has the better scoring record in recent games. They have scored 6 in the last 5 games, compared to the 13 scored by Juventus. Statistically, Juventus is the better team. They have picked up 2.48 PPG (Points Per Game) this season.

Juventus Analysis

The previous fixture for Juventus was a 1-3 away win against Genoa. Before that, they played Lecce. That game ended with a win. Juventus has played 29 games this season. They will be absolutely delighted with the season so far. They have won 79% of their games and has picked up 2.48 points per game (PPG). Juventus performs better at home, where they have averaged 2.86 points per game (vs 2.13 away from home).

Looking at the form guide, Juventus has been in excellent form, winning 100% of games. Might another victory be on the cards here? Juventus will be looking to make it 7 wins from 7 as they have won the last 6 games played. They conceded in the last match and they are very likely to score in this fixtue, having found the back of the net in the last 26. Will they make it 27/27?

Torino Analysis

The previous fixture for Torino was a 1-2 home defeat against Lazio. Before that, they played Cagliari. That game ended with a defeat. Torino has played 29 games this season. They will be looking to improve on the season so far. They have won 31% of their games and has picked up 1.07 points per game (PPG). Torino performs better at home, where they have averaged 1.2 points per game (vs 0.93 away from home).

Recently, Torino has been in poor form, winning just 20% of games. Will they turn their fortunes around today? Torino has not picked up any points for 2 games. Will they turn their form around or will this be 3/3 defeats? They have conceded in the last 2 games played and they are very likely to score in this fixtue, having found the back of the net in the last 5. Will they make it 6/6?

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Winner : Juventus - The chart below is a visual representation of Juventus and Torino's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Winner : Juventus - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Juventus και Torino. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Juventus
    vs
    Torino
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 100%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 13
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 2
    Γκολ Κατά
    9
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 40%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 3
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 30th June
1-3
Friday, 26th June
4-0
Monday, 22nd June
0-2
Sunday, 8th March
2-0
Saturday, 22nd February
1-2
Sunday, 16th February
2-0
Saturday, 8th February
2-1
Sunday, 2nd February
3-0
Sunday, 26th January
2-1
Sunday, 19th January
2-1
Sunday, 12th January
1-2
Monday, 6th January
4-0
Wednesday, 18th December
1-2
Sunday, 15th December
3-1
Saturday, 7th December
3-1
Sunday, 1st December
2-2
Saturday, 23rd November
1-3
Sunday, 10th November
1-0
Saturday, 2nd November
0-1
Wednesday, 30th October
2-1
Saturday, 26th October
1-1
Saturday, 19th October
2-1
Sunday, 6th October
1-2
Saturday, 28th September
2-0
Tuesday, 24th September
1-2
Saturday, 21st September
2-1
Saturday, 14th September
0-0
Saturday, 31st August
4-3
Saturday, 24th August
0-1
Tuesday, 30th June
1-2
Saturday, 27th June
4-2
Tuesday, 23rd June
1-0
Saturday, 20th June
1-1
Saturday, 29th February
2-1
Monday, 17th February
1-0
Saturday, 8th February
1-3
Sunday, 2nd February
4-0
Saturday, 25th January
0-7
Saturday, 18th January
2-1
Sunday, 12th January
1-0
Sunday, 5th January
0-2
Saturday, 21st December
1-2
Sunday, 15th December
3-3
Sunday, 8th December
2-1
Saturday, 30th November
0-1
Saturday, 23rd November
0-3
Saturday, 9th November
0-4
Saturday, 2nd November
0-1
Wednesday, 30th October
4-0
Sunday, 27th October
1-1
Sunday, 20th October
1-0
Sunday, 6th October
0-0
Monday, 30th September
3-2
Thursday, 26th September
2-1
Sunday, 22nd September
1-0
Monday, 16th September
1-2
Sunday, 1st September
2-3
Sunday, 25th August
2-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
OPAP Live

Serie A Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Juventus
38
26
5
7
83
76
43
33
LLWLW
2.18
2Inter
38
24
10
4
82
81
36
45
WWWDD
2.16
3Atalanta
38
23
9
6
78
98
48
50
LWDWD
2.05
4Lazio
38
24
6
8
78
79
42
37
LWWWL
2.05
5AS Roma
38
21
7
10
70
77
51
26
WWWWD
1.84
6AC Milan
38
19
9
10
66
63
46
17
WWDWW
1.74
7Napoli
38
18
8
12
62
61
50
11
WLWLW
1.63
8Sassuolo
38
14
9
15
51
69
63
6
LWLLD
1.34
9Verona
38
12
13
13
49
47
51
-4
LWLDD
1.29
10Fiorentina
38
12
13
13
49
51
48
3
WWLDW
1.29
11Parma
38
14
7
17
49
56
57
-1
WLWWL
1.29
12Bologna
38
12
11
15
47
52
65
-13
DLWLL
1.24
13Udinese
38
12
9
17
45
37
51
-14
WLWWL
1.18
14Cagliari
38
11
12
15
45
52
56
-4
LWLLD
1.18
15Sampdoria
38
12
6
20
42
48
65
-17
DLLLW
1.11
16Torino
38
11
7
20
40
46
68
-22
DLDDL
1.05
17Genoa
38
10
9
19
39
47
73
-26
WLLWW
1.03
18Lecce
38
9
8
21
35
52
85
-33
LWLWL
0.92
19Brescia
38
6
7
25
25
35
79
-44
DLLLW
0.66
20Spal
38
5
5
28
20
27
77
-50
LLDLL
0.53