Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Ýokary Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 11
  • Στάδιο
    Aşgabat Stadiony
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Köpetdag Aşgabat v Altyn Asyr. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Köpetdag Aşgabat
    vs
    Altyn Asyr
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 9
    Γκολ Υπέρ
    12
  • 7
    Γκολ Κατά
    4
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 80%
    G/G
    60%
  • 1.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 23rd May
2-1
Monday, 18th May
1-1
Thursday, 14th May
2-4
Friday, 8th May
3-1
Monday, 4th May
1-0
Saturday, 25th April
0-1
Sunday, 19th April
1-1
Tuesday, 17th March
1-0
Thursday, 12th March
0-1
Friday, 6th March
0-0
Tuesday, 19th May
1-2
Wednesday, 13th May
0-4
Saturday, 9th May
1-0
Monday, 4th May
4-1
Thursday, 30th April
2-1
Saturday, 25th April
1-1
Sunday, 19th April
1-1
Friday, 20th March
2-0
Monday, 16th March
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ