Betshop
Προσφορές* Εγγραφής Betshop
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 εβδομάδα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Monday, 22nd June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    20:30
  • Πρωτάθλημα
    Serie A
  • Αγώνας
    Regular Season - 27
  • Στάδιο
    Stadio Comunale Via del Mare
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : draws or AC Milan - The chart below is a visual representation of Lecce and AC Milan's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : draws or AC Milan - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Lecce και AC Milan. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    4.75
  • Χ
    4.00
  • 2
    1.67
  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    1.04
  • Over 1.5 Goals
    1.22
  • Over 2.5 Goals
    1.73
  • Under 0.5 Goals
    13.00
  • Under 1.5 Goals
    4.33
  • Under 2.5 Goals
    2.10
  • Και οι 2 ομάδες να Βάλουν Γκόλ
  • Ναι
    1.75
  • Όχι
    2.00

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Lecce
    vs
    AC Milan
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 60%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 11
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 14
    Γκολ Κατά
    8
  • 100%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 1.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1

Τελευταία Αποτελέσματα

Sunday, 1st March
2-7
Sunday, 23rd February
4-0
Saturday, 15th February
2-1
Sunday, 9th February
2-3
Sunday, 2nd February
4-0
Sunday, 26th January
3-0
Sunday, 19th January
1-1
Monday, 13th January
2-0
Monday, 6th January
0-1
Sunday, 22nd December
2-3
Saturday, 14th December
3-0
Sunday, 8th December
2-2
Saturday, 30th November
0-1
Monday, 25th November
2-2
Sunday, 10th November
4-2
Sunday, 3rd November
2-2
Wednesday, 30th October
1-1
Saturday, 26th October
1-1
Sunday, 20th October
2-2
Sunday, 6th October
3-1
Sunday, 29th September
0-1
Wednesday, 25th September
1-3
Sunday, 22nd September
1-4
Monday, 16th September
1-2
Sunday, 1st September
0-1
Monday, 26th August
4-0
Sunday, 8th March
1-2
Saturday, 22nd February
1-1
Monday, 17th February
1-0
Sunday, 9th February
4-2
Sunday, 2nd February
1-1
Friday, 24th January
0-1
Sunday, 19th January
3-2
Saturday, 11th January
0-2
Monday, 6th January
0-0
Sunday, 22nd December
5-0
Sunday, 15th December
0-0
Sunday, 8th December
2-3
Sunday, 1st December
0-1
Saturday, 23rd November
1-1
Sunday, 10th November
1-0
Sunday, 3rd November
1-2
Thursday, 31st October
1-0
Sunday, 27th October
2-1
Sunday, 20th October
2-2
Saturday, 5th October
1-2
Sunday, 29th September
1-3
Thursday, 26th September
2-1
Saturday, 21st September
0-2
Sunday, 15th September
0-1
Saturday, 31st August
1-0
Sunday, 25th August
1-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

Serie A Table

Team
P
W
D
L
PTS
GF
GA
GD
FORM
PPG
1Juventus
29
23
3
3
72
59
25
34
WWWWW
2.48
2Lazio
29
21
5
3
68
66
28
38
WWLWW
2.34
3Inter
29
19
7
3
64
62
29
33
WWDWL
2.21
4Atalanta
28
17
6
5
57
80
39
41
WWWWW
2.04
5AS Roma
28
14
6
8
48
53
38
15
LWWWL
1.71
6Napoli
28
13
6
9
45
46
37
9
WWWWW
1.61
7AC Milan
29
12
7
10
43
36
37
-1
DWWLD
1.48
8Verona
29
11
9
9
42
37
34
3
WDLWL
1.45
9Cagliari
29
10
9
10
39
48
45
3
DWWLL
1.34
10Parma
29
11
6
12
39
40
38
2
LLWDL
1.34
11Bologna
29
10
8
11
38
41
46
-5
DWLLD
1.31
12Sassuolo
29
10
7
12
37
51
50
1
WDDLW
1.28
13Fiorentina
29
7
10
12
31
35
42
-7
LLDDD
1.07
14Torino
29
9
4
16
31
33
52
-19
LLWDL
1.07
15Sampdoria
29
8
5
16
29
33
51
-18
WLLLW
1
16Udinese
28
7
7
14
28
23
41
-18
LLDDD
1
17Genoa
29
6
8
15
26
35
56
-21
LDLWL
0.9
18Lecce
29
6
7
16
25
36
66
-30
LLLLL
0.86
19Spal
29
5
4
20
19
23
50
-27
DLLWL
0.66
20Brescia
29
4
6
19
18
25
58
-33
LDDLL
0.62

More From Serie A

Thursday, 2nd July
AS Roma
22:45
Udinese
Ανάλυση
Saturday, 4th July
Juventus
18:15
Torino
Ανάλυση
Sassuolo
20:30
Lecce
Ανάλυση
Lazio
22:45
AC Milan
Ανάλυση