Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    Ýokary Liga
  • Αγώνας
    2020 - 8
  • Στάδιο
    Sport desgasy
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Merw v Altyn Asyr. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Merw
    vs
    Altyn Asyr
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    8
  • 7
    Γκολ Κατά
    5
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 20%
    G/G
    80%
  • 0.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Friday, 8th May
3-1
Monday, 4th May
2-0
Sunday, 26th April
1-0
Monday, 20th April
0-1
Friday, 20th March
2-0
Monday, 16th March
3-0
Wednesday, 11th March
1-0
Saturday, 9th May
1-0
Monday, 4th May
4-1
Thursday, 30th April
2-1
Saturday, 25th April
1-1
Sunday, 19th April
1-1
Friday, 20th March
2-0
Monday, 16th March
1-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ