Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Monday, 29th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    16:00
  • Πρωτάθλημα
    Persha Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 21
  • Στάδιο
    Tsentralnyi miskyi Stadion
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Mykolaiv v Rukh Vynnyky. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Mykolaiv
    vs
    Rukh Vynnyky
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 7
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 6
    Γκολ Κατά
    6
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 1
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Monday, 29th June
1-1
Wednesday, 24th June
5-1
Saturday, 23rd November
1-1
Saturday, 16th November
0-1
Saturday, 9th November
2-0
Sunday, 3rd November
0-3
Saturday, 26th October
3-0
Sunday, 20th October
1-1
Saturday, 12th October
0-2
Saturday, 5th October
0-0
Sunday, 29th September
1-2
Sunday, 22nd September
3-2
Saturday, 14th September
6-2
Monday, 9th September
2-0
Wednesday, 4th September
0-0
Saturday, 31st August
4-1
Friday, 23rd August
1-1
Saturday, 17th August
3-2
Saturday, 10th August
3-1
Saturday, 3rd August
1-1
Saturday, 27th July
1-3
Monday, 29th June
1-1
Sunday, 24th November
0-1
Wednesday, 20th November
2-1
Friday, 15th November
1-0
Saturday, 9th November
3-2
Sunday, 3rd November
3-0
Saturday, 26th October
0-1
Sunday, 20th October
1-0
Saturday, 12th October
1-1
Sunday, 6th October
1-0
Saturday, 21st September
0-1
Saturday, 14th September
1-6
Sunday, 8th September
2-0
Wednesday, 4th September
0-1
Saturday, 31st August
4-1
Friday, 23rd August
1-0
Saturday, 17th August
2-1
Saturday, 10th August
1-1
Sunday, 4th August
1-1
Saturday, 27th July
0-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ