Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 14th June
  • Κατάσταση
    PST
  • Ώρα έναρξης
    22:00
  • Πρωτάθλημα
    Euro Championship
  • Αγώνας
    Group Stage - 1
  • Στάδιο
    Johan Cruijff Arena
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Netherlands v Ukraine. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Netherlands
    vs
    Ukraine
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 14
    Γκολ Υπέρ
    10
  • 2
    Γκολ Κατά
    3
  • 80%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 40%
    G/G
    40%
  • 2.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 19th November
5-0
Saturday, 16th November
0-0
Sunday, 13th October
1-2
Thursday, 10th October
3-1
Monday, 9th September
0-4
Friday, 6th September
2-4
Sunday, 24th March
2-3
Thursday, 21st March
4-0
Sunday, 17th November
2-2
Monday, 14th October
2-1
Friday, 11th October
2-0
Saturday, 7th September
0-3
Monday, 10th June
1-0
Friday, 7th June
5-0
Monday, 25th March
1-2
Friday, 22nd March
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ