Winmasters Προσφορές*
Εγγραφή στη Winmasters. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 εβδομάδες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 30th August
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    03:00
  • Πρωτάθλημα
    Major League Soccer
  • Αγώνας
    Regular Season - 5
  • Στάδιο
    Gillette Stadium

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

  • Αποτέλεσμα Αγώνα
  • 1
    1.85
  • Χ
    3.50
  • 2
    3.50

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • New England Revolution
    vs
    New York Red Bulls
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    2
  • 3
    Γκολ Κατά
    5
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    0%
  • 40%
    G/G
    0%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 25th August
1-2
Thursday, 20th August
0-0
Sunday, 26th July
1-0
Tuesday, 21st July
0-0
Saturday, 18th July
1-1
Friday, 10th July
0-1
Saturday, 7th March
1-1
Saturday, 29th February
2-1
Tuesday, 25th August
1-0
Thursday, 20th August
1-0
Thursday, 23rd July
2-0
Friday, 17th July
2-0
Sunday, 12th July
0-1
Saturday, 7th March
1-1
Sunday, 1st March
3-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

More From Major League Soccer

Monday, 28th September
New York Red Bulls
02:00
Montreal Impact
Ανάλυση
DC United
02:00
New England Revolution
Ανάλυση
Chicago Fire
02:30
Atlanta United FC
Ανάλυση
Toronto FC
02:30
Columbus Crew
Ανάλυση
Philadelphia Union
02:30
Inter Miami
Ανάλυση
Minnesota United FC
03:00
Real Salt Lake
Ανάλυση
FC Dallas
03:30
Orlando City SC
Ανάλυση
Colorado Rapids
04:00
Sporting Kansas City
Ανάλυση
Vancouver Whitecaps
05:00
Portland Timbers
Ανάλυση
Los Angeles FC
05:30
San Jose Earthquakes
Ανάλυση