Betshop
Προσφορές* Εγγραφής Betshop
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 31st May
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    FNL
  • Αγώνας
    Regular Season - 19
  • Στάδιο
    Stadion K Vinici
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : Pardubice or draws - The chart below is a visual representation of Pardubice and Ústí nad Labem's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : Pardubice or draws - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Pardubice και Ústí nad Labem. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

  • Over / Under
  • Over 0.5 Goals
    1.04
  • Over 1.5 Goals
    1.22
  • Over 2.5 Goals
    N/A
  • Under 0.5 Goals
    13.00
  • Under 1.5 Goals
    4.00
  • Under 2.5 Goals
    N/A
  • Και οι 2 ομάδες να Βάλουν Γκόλ
  • Ναι
    1.83
  • Όχι
    1.83

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Pardubice
    vs
    Ústí nad Labem
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    20%
  • 9
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 2
    Γκολ Κατά
    7
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 20%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 2.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Tuesday, 26th May
1-0
Sunday, 8th March
0-1
Saturday, 23rd November
1-2
Saturday, 9th November
0-2
Saturday, 2nd November
4-0
Friday, 25th October
3-2
Saturday, 19th October
1-0
Saturday, 5th October
1-0
Saturday, 28th September
2-0
Saturday, 21st September
1-2
Saturday, 14th September
3-1
Friday, 30th August
1-3
Saturday, 24th August
4-0
Friday, 16th August
0-1
Saturday, 10th August
0-0
Saturday, 3rd August
1-0
Friday, 26th July
1-1
Saturday, 20th July
2-1
Thursday, 28th May
1-2
Saturday, 7th March
1-1
Friday, 22nd November
1-2
Sunday, 10th November
2-1
Friday, 1st November
2-0
Saturday, 26th October
0-1
Friday, 18th October
2-0
Saturday, 5th October
1-3
Friday, 27th September
1-1
Saturday, 21st September
3-2
Friday, 13th September
2-2
Sunday, 1st September
0-3
Sunday, 25th August
0-1
Friday, 16th August
0-1
Friday, 9th August
2-2
Friday, 2nd August
3-1
Sunday, 28th July
4-1
Monday, 22nd July
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

More From FNL

Friday, 3rd July
Chrudim
19:00
Pardubice
Ανάλυση
Saturday, 4th July
Vysočina Jihlava
18:00
Prostějov
Ανάλυση
Slavoj Vyšehrad
18:00
Zbrojovka Brno
Ανάλυση
Líšeň
18:00
Dukla Praha
Ανάλυση
Viktoria Žižkov
18:00
Vlašim
Ανάλυση
Hradec Králové
18:00
Ústí nad Labem
Ανάλυση