Goalbet
Προσφορές* Εγγραφής Goalbet
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    N/A
  • Κατάσταση
    Match Cancelled
  • Ώρα έναρξης
    15:00
  • Πρωτάθλημα
    National Soccer League
  • Αγώνας
    Regular Season - 29
  • Στάδιο
    N/A
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : draws or Kiyovu Sports - The chart below is a visual representation of Police and Kiyovu Sports's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : draws or Kiyovu Sports - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Police και Kiyovu Sports. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Police v Kiyovu Sports. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Police
    vs
    Kiyovu Sports
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    60%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    9
  • 7
    Γκολ Κατά
    3
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    40%
  • 40%
    BTTS:ΝΑΙ
    20%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.8

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 11th March
3-1
Sunday, 8th March
0-2
Wednesday, 4th March
1-0
Saturday, 15th February
1-3
Friday, 7th February
2-0
Sunday, 19th January
0-1
Friday, 10th January
1-1
Sunday, 5th January
2-2
Sunday, 22nd December
2-1
Sunday, 15th December
1-3
Sunday, 8th December
2-2
Wednesday, 4th December
0-0
Sunday, 1st December
1-0
Wednesday, 27th November
1-0
Sunday, 24th November
0-1
Tuesday, 5th November
2-1
Saturday, 2nd November
0-3
Wednesday, 30th October
1-1
Friday, 25th October
2-0
Tuesday, 22nd October
0-0
Sunday, 13th October
3-2
Wednesday, 9th October
0-0
Sunday, 6th October
3-2
Tuesday, 10th March
1-0
Saturday, 7th March
0-5
Tuesday, 3rd March
0-1
Saturday, 15th February
1-3
Saturday, 8th February
1-0
Sunday, 19th January
0-2
Sunday, 12th January
0-1
Saturday, 4th January
0-0
Saturday, 21st December
2-4
Sunday, 15th December
1-3
Saturday, 7th December
1-0
Wednesday, 4th December
1-2
Sunday, 1st December
0-1
Wednesday, 27th November
5-2
Saturday, 23rd November
0-0
Friday, 8th November
0-0
Sunday, 3rd November
2-1
Thursday, 31st October
1-1
Friday, 25th October
1-0
Sunday, 20th October
1-1
Sunday, 13th October
1-0
Wednesday, 9th October
0-1
Saturday, 5th October
2-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore