Goalbet
Προσφορές* Εγγραφής Goalbet
ΕΓΓΡΑΦΗ

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 ημέρες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Tuesday, 30th June
  • Κατάσταση
    0-1 / FT
  • Ώρα έναρξης
    18:00
  • Πρωτάθλημα
    Persha Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 21
  • Στάδιο
    Miskyi Tsentral'nyi Stadion Rukh
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

Likely Outcome: Double chance : draws or Chornomorets - The chart below is a visual representation of Prykarpattia and Chornomorets's season so far. The 'Prediction' axis uses data to calculate the result with Poisson Distribution. The H2H Goals and Results indicates who is the better of the two sides in their previous meetings.

Πιθανό Αποτέλεσμα: Double chance : draws or Chornomorets - Το παρακάτω διάγραμμα είναι μια οπτική αναπαράσταση της σεζόν των ομάδων Prykarpattia και Chornomorets. Τα στατιστικά στοιχεία 'Πρόβλεψη' του παρακάτω γραφήματος χρησιμοποιούν δεδομένα για τον υπολογισμό του αποτελέσματος με την κατανομή Poisson. Τα γκολ και τα αποτελέσματα του H2H δείχνουν ποια ομάδα είναι η καλύτερη από τις δύο στους προηγούμενους αγώνες τους

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Prykarpattia v Chornomorets. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Prykarpattia
    vs
    Chornomorets
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 3
    Γκολ Υπέρ
    9
  • 12
    Γκολ Κατά
    10
  • 60%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 60%
    BTTS:ΝΑΙ
    80%
  • 0
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 24th June
5-1
Sunday, 24th November
0-1
Saturday, 16th November
1-2
Saturday, 9th November
2-0
Sunday, 3rd November
1-2
Saturday, 26th October
4-1
Saturday, 19th October
0-0
Friday, 11th October
2-1
Saturday, 5th October
1-2
Friday, 27th September
2-3
Saturday, 21st September
2-0
Saturday, 14th September
0-1
Sunday, 8th September
3-4
Wednesday, 4th September
0-2
Friday, 30th August
3-2
Friday, 23rd August
1-1
Saturday, 17th August
2-1
Saturday, 10th August
3-2
Friday, 2nd August
3-0
Saturday, 27th July
0-3
Thursday, 25th June
5-2
Saturday, 23rd November
3-1
Saturday, 16th November
1-1
Saturday, 9th November
3-0
Sunday, 3rd November
2-1
Wednesday, 30th October
1-1
Saturday, 26th October
1-0
Saturday, 19th October
2-0
Saturday, 12th October
0-0
Sunday, 29th September
0-3
Saturday, 21st September
2-4
Saturday, 14th September
0-1
Sunday, 8th September
2-0
Wednesday, 4th September
0-0
Friday, 30th August
3-2
Saturday, 24th August
3-2
Saturday, 17th August
0-1
Saturday, 10th August
1-0
Saturday, 3rd August
3-1
Saturday, 27th July
1-3
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου. Livescore

Persha Liga Table

Team
P
W
D
L
PTS
GF
GA
GD
FORM
PPG
1Metalist 1925 Kharkiv
21
12
5
4
41
33
20
13
WWLLW
1.95
2Inhulets'
21
12
5
4
41
34
16
18
DWWWL
1.95
3Volyn
21
12
5
4
41
40
29
11
WLDWW
1.95
4Ahrobiznes Volochysk
20
13
1
6
40
36
20
16
WWWWL
2
5Rukh Vynnyky
20
12
4
4
40
31
14
17
DWLWL
2
6Minai
21
11
5
5
38
34
23
11
DLWDW
1.81
7Obolon'-Brovar
21
11
5
5
38
29
23
6
LDLLW
1.81
8Avanhard
21
11
4
6
37
27
21
6
WDWWW
1.76
9Hirnyk-Sport
21
9
3
9
30
29
30
-1
WLLWW
1.43
10Chornomorets
21
8
4
9
28
27
30
-3
WWLDL
1.33
11Mykolaiv
21
5
7
9
22
30
33
-3
DWDLL
1.05
12Prykarpattia
21
6
2
13
20
29
36
-7
LLLLL
0.95
13Kremin'
21
5
4
12
19
28
40
-12
LWWWL
0.9
14Balkany Zorya
21
4
5
12
17
15
34
-19
LWLLL
0.81
15Metalurh Zaporizhya
21
3
2
16
11
17
39
-22
LLWLW
0.52
16Cherkashchyna-Akademiya
21
1
3
17
6
17
48
-31
LLLLL
0.29

More From Persha Liga

Saturday, 4th July
Balkany Zorya
16:00
Minai
Ανάλυση
Ahrobiznes Volochysk
18:00
Cherkashchyna-Akademiya
Ανάλυση
Kremin'
18:00
Volyn
Ανάλυση
Inhulets'
18:00
Avanhard
Ανάλυση
Rukh Vynnyky
18:00
Metalurh Zaporizhya
Ανάλυση
Metalist 1925 Kharkiv
19:25
Hirnyk-Sport
Ανάλυση
Sunday, 5th July
Chornomorets
19:00
Mykolaiv
Ανάλυση