Novibet Προσφορές*
Εγγραφή στη Novibet. 21+ ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ UKGC

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 εβδομάδες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Wednesday, 14th October
  • Κατάσταση
    NS
  • Ώρα έναρξης
    03:05
  • Πρωτάθλημα
    Ascenso MX
  • Αγώνας
    Apertura - 10
  • Στάδιο
    Estadio Olímpico de Villahermosa

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Pumas Tabasco v Tlaxcala. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Pumas Tabasco
    vs
    Tlaxcala
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 0%
    Ποσοστό Νίκης
    0%
  • 6
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 12
    Γκολ Κατά
    10
  • 100%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 80%
    G/G
    60%
  • 0.4
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    0.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 7th October
2-2
Thursday, 1st October
0-4
Sunday, 27th September
2-2
Thursday, 17th September
1-2
Monday, 14th September
2-1
Wednesday, 2nd September
3-3
Wednesday, 26th August
0-2
Thursday, 20th August
0-0
Saturday, 26th September
0-3
Thursday, 24th September
1-0
Tuesday, 15th September
1-3
Friday, 11th September
2-2
Wednesday, 2nd September
1-1
Thursday, 20th August
1-2
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Ascenso MX Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Celaya
12
7
5
0
29
18
9
9
WWDDD
2.42
2Cimarrones
12
7
1
4
24
20
12
8
WLWDW
2
3Mineros de Zacatecas
12
5
5
2
22
17
14
3
DLDWW
1.83
4Cancún
11
5
3
3
20
16
10
6
WWDLL
1.82
5Tepatitlán
11
5
3
3
19
14
9
5
LWWDW
1.73
6Monarcas
11
4
5
2
19
16
15
1
DWDWD
1.73
7Atlante FC
11
5
1
5
18
15
10
5
LLLWW
1.64
8Tapatío
12
3
6
3
16
14
10
4
WWDDD
1.33
9Tampico Madero
12
3
5
4
16
10
11
-1
DLWDL
1.33
10Correcaminos Uat
11
3
4
4
13
12
15
-3
LDLWD
1.18
11Dorados
11
2
5
4
13
13
18
-5
DLLDD
1.18
12Leones Negros UDG
11
2
4
5
12
9
12
-3
DLLDL
1.09
13Tlaxcala
9
3
2
4
12
9
14
-5
LWWLL
1.33
14Pumas Tabasco
11
2
4
5
12
13
22
-9
LWLDL
1.09
15Venados FC
11
2
4
5
11
9
15
-6
LDDLW
1
16Alebrijes de Oaxaca
12
3
1
8
10
10
19
-9
WLLWL
0.83

More From Ascenso MX

Friday, 9th October
Venados FC
05:05
Leones Negros UDG
Ανάλυση
Monday, 2nd November
Cancún
03:30
Tlaxcala
Ανάλυση