Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 1 μήνα
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Tuesday, 8th September
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    22:00
  • Πρωτάθλημα
    Botola Pro
  • Αγώνας
    Regular Season - 22
  • Στάδιο
    Stade Municipal

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Raja Beni Mellal v Difaa EL Jadida. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Raja Beni Mellal
    vs
    Difaa EL Jadida
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 20%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 2
    Γκολ Υπέρ
    5
  • 2
    Γκολ Κατά
    3
  • 0%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 20%
    G/G
    40%
  • 1.2
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.6

Τελευταία Αποτελέσματα

Thursday, 27th August
1-1
Monday, 27th July
1-0
Monday, 9th March
1-0
Sunday, 1st March
0-0
Tuesday, 25th February
0-0
Friday, 21st February
1-2
Sunday, 2nd February
2-2
Saturday, 25th January
2-0
Saturday, 18th January
1-0
Saturday, 11th January
0-0
Monday, 6th January
1-0
Monday, 23rd December
1-2
Wednesday, 18th December
1-2
Friday, 13th December
1-3
Sunday, 8th December
1-0
Friday, 22nd November
1-0
Sunday, 10th November
1-0
Saturday, 2nd November
2-2
Sunday, 27th October
3-1
Thursday, 24th October
2-0
Sunday, 22nd September
0-2
Monday, 31st August
1-0
Thursday, 27th August
2-0
Tuesday, 18th August
2-1
Monday, 10th August
1-1
Thursday, 30th July
0-0
Monday, 27th July
0-0
Sunday, 8th March
1-0
Saturday, 29th February
1-1
Saturday, 22nd February
1-1
Saturday, 15th February
0-1
Saturday, 1st February
2-1
Sunday, 26th January
2-1
Tuesday, 21st January
2-1
Friday, 17th January
1-1
Saturday, 28th December
1-1
Saturday, 21st December
2-1
Saturday, 14th December
1-1
Sunday, 1st December
1-2
Friday, 22nd November
1-0
Sunday, 3rd November
1-3
Monday, 28th October
1-0
Sunday, 6th October
0-1
Friday, 27th September
0-0
Sunday, 22nd September
0-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Botola Pro Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Raja Casablanca
30
17
9
4
60
43
23
20
WWDDW
2
2Wydad AC
30
17
8
5
59
52
28
24
WWDWD
1.97
3Renaissance Berkane
30
15
12
3
57
35
23
12
WWDLW
1.9
4FUS Rabat
30
13
10
7
49
39
30
9
LWWWL
1.63
5Mouloudia Oujda
30
12
12
6
48
35
28
7
WWLDL
1.6
6FAR Rabat
30
12
9
9
45
45
34
11
LWWWL
1.5
7Moghreb Tetouan
30
10
10
10
40
30
27
3
WLWLD
1.33
8Rapide Oued ZEM
30
9
9
12
36
30
30
0
WLWLL
1.2
9Youssoufia Berrechid
30
10
6
14
36
33
44
-11
WWLLD
1.2
10Hassania Agadir
30
9
9
12
36
34
38
-4
LDDWW
1.2
11Difaa EL Jadida
30
8
11
11
35
26
28
-2
LLLLL
1.17
12CR Khemis Zemamra
30
8
10
12
34
40
41
-1
DLDWW
1.13
13Olympique Safi
30
6
15
9
33
25
34
-9
LLDLL
1.1
14Ittihad Tanger
30
7
11
12
32
20
36
-16
LDDWD
1.07
15Olympique Khouribga
30
6
10
14
28
24
38
-14
LLDWL
0.93
16Raja Beni Mellal
30
1
9
20
12
13
42
-29
DLLLL
0.4