Betshop Προσφορές*
Εγγραφή στη Betshop. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 2 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Monday, 28th September
  • Κατάσταση
    PST
  • Ώρα έναρξης
    21:00
  • Πρωτάθλημα
    Premijer Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 9
  • Στάδιο
    Olimpijski Stadion Asim Ferhatović Hase

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς FK Sarajevo v Zeljeznicar Sarajevo. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • FK Sarajevo
    vs
    Zeljeznicar Sarajevo
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 80%
    Ποσοστό Νίκης
    80%
  • 11
    Γκολ Υπέρ
    7
  • 4
    Γκολ Κατά
    2
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    20%
  • 60%
    G/G
    20%
  • 2.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    2.4

Τελευταία Αποτελέσματα

Wednesday, 16th September
1-3
Friday, 11th September
4-2
Monday, 31st August
0-2
Sunday, 23rd August
1-1
Wednesday, 12th August
1-0
Saturday, 8th August
2-2
Sunday, 2nd August
0-2
Sunday, 13th September
0-1
Friday, 21st August
0-1
Saturday, 15th August
0-2
Tuesday, 11th August
2-1
Friday, 7th August
0-2
Saturday, 1st August
3-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

Premijer Liga Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1FK Sarajevo
8
6
2
0
20
18
8
10
WWWWD
2.5
2Zeljeznicar Sarajevo
7
5
0
2
15
10
3
7
LWLWW
2.14
3Borac Banja Luka
8
5
0
3
15
17
10
7
WLWLW
1.88
4Tuzla City
8
4
1
3
13
11
9
2
LWDWW
1.63
5Velež
8
3
3
2
12
11
10
1
WLDDW
1.5
6Siroki Brijeg
7
3
2
2
11
9
8
1
LLWDD
1.57
7Zrinjski
6
3
1
2
10
4
3
1
WWLDL
1.67
8Sloboda Tuzla
8
3
1
4
10
12
11
1
LWWLL
1.25
9Radnik Bijeljina
8
1
4
3
7
7
8
-1
WLLDD
0.88
10Krupa na Vrbasu
8
2
1
5
7
6
12
-6
WLLDL
0.88
11Mladost Doboj Kakanj
8
2
1
5
7
7
20
-13
LLWWL
0.88
12Olimpik Sarajevo
8
1
0
7
3
6
16
-10
LLWLL
0.38

More From Premijer Liga

Saturday, 26th September
Tuzla City
17:00
Sloboda Tuzla
Ανάλυση
Siroki Brijeg
17:00
Mladost Doboj Kakanj
Ανάλυση
Krupa na Vrbasu
17:00
Zrinjski
Ανάλυση
FK Sarajevo
17:00
Zeljeznicar Sarajevo
Ανάλυση