Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 4 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Sunday, 7th June
  • Κατάσταση
    0-0 / 0 Mins
  • Ώρα έναρξης
    23:00
  • Πρωτάθλημα
    Primeira Liga
  • Αγώνας
    Regular Season - 25
  • Στάδιο
    Estádio do Rio Ave Futebol Clube
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Rio Ave v Pacos Ferreira. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Rio Ave
    vs
    Pacos Ferreira
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 8
    Γκολ Υπέρ
    6
  • 3
    Γκολ Κατά
    8
  • 40%
    +2.5 Γκολ
    80%
  • 60%
    G/G
    60%
  • 1.8
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 7th March
1-1
Saturday, 29th February
0-0
Saturday, 22nd February
1-2
Saturday, 15th February
1-1
Sunday, 9th February
0-4
Friday, 31st January
2-2
Monday, 27th January
1-2
Sunday, 19th January
2-0
Friday, 10th January
0-1
Sunday, 5th January
0-1
Friday, 13th December
1-1
Monday, 9th December
1-0
Monday, 2nd December
2-0
Saturday, 9th November
1-0
Saturday, 2nd November
2-0
Wednesday, 30th October
1-1
Friday, 25th October
0-0
Sunday, 29th September
0-1
Saturday, 21st September
0-2
Sunday, 15th September
2-4
Sunday, 8th September
1-1
Saturday, 31st August
2-3
Friday, 23rd August
5-1
Friday, 16th August
1-0
Sunday, 8th March
1-2
Sunday, 1st March
1-3
Sunday, 23rd February
2-1
Sunday, 16th February
3-0
Friday, 7th February
0-1
Sunday, 2nd February
2-1
Sunday, 26th January
0-2
Sunday, 19th January
0-0
Saturday, 11th January
0-0
Sunday, 5th January
1-0
Sunday, 15th December
0-1
Sunday, 8th December
2-3
Monday, 2nd December
2-0
Sunday, 10th November
1-0
Monday, 4th November
1-0
Thursday, 31st October
1-2
Friday, 25th October
0-0
Sunday, 29th September
1-0
Friday, 20th September
2-1
Saturday, 14th September
4-2
Saturday, 31st August
0-1
Saturday, 24th August
1-1
Sunday, 18th August
0-1
Saturday, 10th August
5-0
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ

1st League - RS Table

Ομάδα
ΑΓ
Ν
Ι
Η
Β
ΓκΥ
ΓκΚ
Δ
ΦΟΡΜΑ
ΒΑΑΓ
1Rudar Prijedor
8
5
2
1
17
10
4
6
WDWLW
2.13
2Leotar
8
4
3
1
15
10
4
6
DDLWW
1.88
3Modriča
8
3
4
1
13
14
8
6
DWWDL
1.63
4Sloboda Novi Grad
8
3
4
1
13
5
3
2
DLDDW
1.63
5Zvijezda 09
8
4
1
3
13
10
10
0
DWWWL
1.63
6Kozara Gradiška
8
3
3
2
12
13
9
4
LDDLW
1.5
7Borac Kozarska Dubica
8
3
3
2
12
10
7
3
LWDWL
1.5
8Slavija
8
3
3
2
12
8
5
3
WLWDL
1.5
9Sloga Doboj
8
3
3
2
12
11
9
2
DLWWW
1.5
10Ljubić Prnjavor
8
3
2
3
11
13
13
0
WDLDW
1.38
11Tekstilac Derventa
8
3
1
4
10
6
13
-7
DWLLL
1.25
12Drina Zvornik
8
2
3
3
9
7
8
-1
LDDWL
1.13
13FK Jedinstvo Brcko
8
2
3
3
9
10
13
-3
DDWDW
1.13
14Željezničar Banja Luka
8
1
3
4
6
3
8
-5
DDLLW
0.75
15Sutjeska Foča
8
1
2
5
5
4
10
-6
WLLDL
0.63
16Podrinje Janja
8
0
2
6
2
5
15
-10
LDLLL
0.25