Bet365 Προσφορές*
Εγγραφή στη Βασίλισσα Bet365. 21+ Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
ΕΓΓΡΑΦΗ | 21+ MGA

Επισκόπηση Αγώνα

Τελευταία Ενημέρωση: 3 μήνες
  • Πληροφορίες
  • Ημερομηνία
    Wednesday, 17th June
  • Κατάσταση
    0-0 / FT
  • Ώρα έναρξης
    13:00
  • Πρωτάθλημα
    K-League Classic
  • Αγώνας
    Regular Season - 7
  • Στάδιο
    Sangju Stadium
No Analysis Yet. Check Back Soon.
No Analysis Yet. Check Back Soon.

SentraGoal Πρόβλεψη

No Summary for this fixture yet. Check Back Again Soon.

Νεότερες Αποδόσεις

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες αποδόσεις για το μάτς Sangju Sangmu FC v FC Seoul. Οι Bookmakers συνήθως καταγράφουν τις αποδόσεις 24 ώρες πριν από την έναρξη του αγώνα, οπότε παρακαλούμε ελέγξτε ξανά αργότερα.

Τελευταίοι Αγώνες

Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • Sangju Sangmu FC
    vs
    FC Seoul
  • Τελευταίοι 5 Αγώνες
  • 40%
    Ποσοστό Νίκης
    40%
  • 7
    Γκολ Υπέρ
    4
  • 6
    Γκολ Κατά
    12
  • 20%
    +2.5 Γκολ
    60%
  • 60%
    G/G
    40%
  • 1.6
    Πόντοι ανά Παιχνίδι
    1.2

Τελευταία Αποτελέσματα

Saturday, 13th June
2-4
Saturday, 6th June
1-1
Friday, 29th May
1-1
Saturday, 23rd May
1-0
Saturday, 16th May
2-0
Saturday, 9th May
4-0
Sunday, 14th June
6-0
Saturday, 6th June
1-4
Sunday, 31st May
0-1
Friday, 22nd May
1-2
Sunday, 17th May
1-0
Sunday, 10th May
3-1
Το αρχικό περιεχόμενο έχει γραφτεί στα Αγγλικά και έχει μεταφραστεί μέσω της Μετάφρασης Google. Συγγνώμη για τις περιέργειες του περιεχομένου καθώς εργαζόμαστε για την παραγωγή πρωτότυπου ελληνικού περιεχομένου.
Χρήσιμες Σελίδες:
Livescore
Κουπόνι ΟΠΑΠ